Student Finance - czy nie jest już za późno?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Około 2 miesięcy temu dostałem Uncoditional Offer z Middlesex Uni dzięki pomocy Episteme. NatychmIast wysłałem więc dokumenty o pożyczkę z Student Finance i polecialem do Anglii. Około 2 tygodni temu moi rodzice w Polsce dostali list do mnie w którym napisane jest że wysłałem nieprawidłowe certificated copy dowodu. Szybko więc wysłałem nowe, doczekałem 2 tygodnie i zadzwoniłem dzisiaj i dowiedziałem się że to drugie także nie jest prawidłowe. Problem leży w tym w tamt liście napisane było że muszę im wysłać to do 10 sierpnia, dziś jest 9, a wysłać będę mógł dopiero jutro (chce wysłać oryginalny paszport tym razem), więc dostanę go zapewne dopiero 11tego. Czy nie jest na to już za późno. W liście jasno napisany jest 10 sierpnia, z kolei konsultant na ich infolini zapewniał mnie dzisiaj że za późno nie jest, a Middlesex pisze że przyjmuje płatności ze Student Finance aż do listopada, więc już sam nie wiem. Był ktoś już w podobnej sytuacji? Powinien sie martwić, czy nie? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia