ucas srucas i entry requirements

Temat przeniesiony do archwium.
siemanko, mam pytanie odnośnie entry requirements
Applicants must achieve an overall average of 85% which must include at least three advanced (extended) level courses. Applicants will not be accepted if they have any individual scores below 80%. Extended level courses must include 2 Arts/Humanities subjects.

będę zdawać rozszerzoną filozofię, angielski i polski, plus matmę podstawową. Tu pojawia się moje pytanie: czy jeżeli matma mi nie pójdzie, to mogę w ogóle jej nie wstawiać w wynikach na ucasie? Co do reszty nie mam wątpliwości o procenty, ale z matmy jestem wyjątkowym tępakiem. Mogę po prostu o niej nie wspomniać?
Cytat: kurkussup
siemanko, mam pytanie odnośnie entry requirements
Applicants must achieve an overall average of 85% which must include at least three advanced (extended) level courses. Applicants will not be accepted if they have any individual scores below 80%. Extended level courses must include 2 Arts/Humanities subjects.

będę zdawać rozszerzoną filozofię, angielski i polski, plus matmę podstawową. Tu pojawia się moje pytanie: czy jeżeli matma mi nie pójdzie, to mogę w ogóle jej nie wstawiać w wynikach na ucasie? Co do reszty nie mam wątpliwości o procenty, ale z matmy jestem wyjątkowym tępakiem. Mogę po prostu o niej nie wspomniać?

Najpierw podajesz wszystkie wymagane przedmioty w UCAS jako 'pending'. Potem uczelnia podejmuje decyzje czy Cię chce czy nie i daje Ci wymagania do spełnienia, a na końcu Ty dostajesz wyniki z matury i przesyłasz je uczelni. Tak więc uczelnia tak czy siak w końcu zobaczy Twoją maturę. Pytają cię o overall czyli WSZYSTKIE przedmioty i jeśli nie podasz tego przedmiotu, to jest to oszustwo. Nie wymigasz się od tego, przecież jeśli nie zdasz matmy na te 80% to uczelnia zwyczajnie cofnie ofertę.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa