UK- studia dzienne a zaoczne

Temat przeniesiony do archwium.
hej,
czy studia zaoczne w uk są dużo droższe niż dzienne? czy wymagania na zaoczne są niższe niż na dzienne? czy łatwiej się na nie dostać? czy jeśli pójde na zaoczne to mam szanse na tzw. pożyczke od uniwesytetu na opłacenie studiów jak mnie nie stać czy pomagają tylko na dziennych ?? niestety moja sytuacja jest ciężka..rodzina nie może pomóc mi finansowo więc w anglii musze pracować żeby się utrzymać także zostają studia zaoczne...w szkole mam słabe oceny..czy mam w tej sytuacji szanse na otrzymanie pożyczki na sfinansowanie studiów zaocznych?
Nawet praca Ci w Anglii nie pomoże. Dostań się do Szkocji na dzienne, to będziesz za darmo.
jak to nie pomoże? mi chodzi o to czy dostane pożyczke na sfinansowanie studiów...czyli że z mojej wypłaty nie musiałabym nic na czesne dawać...uniwerek by mi pożyczył kase na czas studiów na czesne a potem po przekroczeniu określonej sumy zarobków po ukończeniu studiów, pobierają mi z konta kase na opłacenie pozyczki którą zaciągnę..także czesnego nie musze opłacać w tym wypadku
Wiem jak tam jest. Myślałem, że chcesz pracować i z tego opłacać studia.
Niemniej jednak, dalej polecam Szkocję, bo chyba lepiej nie płacić za studia niż zaciągać kredyty.
nie podoba mi się pomysł ze szkocją...chce studiować w Londynie albo gdzieś w pobliżu Londynu bo tam też mam prace obecnie załatwioną i będę tam pracować teraz i potem w trakcie studiów też chce utrzymać tam prace i mieszkanie
nie podoba Ci sie darmowe studiowanie, nie masz wystarczajaco dobrych ocen, ale wybrzydzasz, nie masz kasy na czesne, ale sruu, do Londynu - jednego z najdrozszych miejsc do mieszkania na calym SWIECIE? dobre sobie, zejdz na ziemie dziewczyno. juz widze, jak sie w Londynie sama dajesz rade utrzymac. studia na part-time nie wszedzie sa dostepne i ceny sie roznia. musisz sie dowiedziec bezposrednio w student finance i stronie uczelni.
nie jestem 100 procent pewna, czy pozyczki na czesne sa tylko na full-time studies...musze to poszukac. Drugie - i to juz wiem napewno - wymagania na part-time a full-time studies sa takie same.
Temat przeniesiony do archwium.