Pomocy Studia w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam 17 lat w tym roku 18 i przyjechałem do Anglii pół roku temu mając skończone tylko Gimnazjum. Mam wszystkie papiery co do zdania testu gimnazjalnego. Chodzę teraz do collegu na "kurs" ESOL (Angielski) i moje pytanie jest następujące, co mam zrobić aby dostać się na studia co muszę mieć pozdawane i gdzie to zdać ? Pomocy szukam w internecie ale mało tego jest.

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Musisz miec zdane A levels na dobrych wynikach. Musisz umiec ang. na dobrym stopniu. Poszukaj o A levels.
Cytat:
Musisz miec zdane A levels na dobrych wynikach
. Co za nie zyciowa rada...sluchaj jest 2017 swiat sie diamteralnie zmienil. Boze...ahhah wez rady od MGTOW'a zylem pracowalem /uczylem sie w collegu w sumie :10 lat zylem w Birmingham w 2[tel]... mam zupelnie inne zdanie....


Trzeba zrobic GCSE. Samo zrobienie GSCE's da ci angielski na poziomie c2 czyli wymieciesz 99% tego forum. zrobic A levels z czego tam chcesz chyba tez w tyej samej szkole... potem college albo UNI...poszedlbym do collegu ... chyba ze chcesz byc lekarzem albo prawnikiem...albo cchesz byc naukowcem ...matma - fizyka.
A level sa tylko na UNI ...college bym wzial tylko ... nie wiem computer science...np... takze tylko Secondary school teraz ....i gcse's zeby dalej pojsc ...college albo uni

Zrob tylko college z kierunkiem jaki Ci pasuje. W collegu nauczysz sie angielskiego. Lepiej uderzyc na rynek pracy po collegu ZARABIAC ... a nie siedziec 5 lat na UNI...z pozyczka....

Mam nadzieje ,ze TRUMP zmieni zachodnia edukacje. I UNI bedzie dla naukowcow tak jak kiedys.... a nie dla DZIEWCZYNEK (Feministek) ktore traktuja studia JAK POLISA NA ZYCIE ... 80% ludzi na studiach to kobiety dla ktorych studia to polisa na zycie ... feminizm zdycha... miejmy nadzieje ze bedzie tak jak kiedys i znowu zaczniemy sie rozwijac.

Potrzeba nam mlodych intelektualistow...TERRI nie ma pojecia o co chodzi w ogole heheheh.... zrob gcse's ...nie musisz robic A level jezeli nie chcesz isc na studia.

Zrob college. Ucz sie tego co lubisz zrob sobie portfolio idz do pracy ... chybaze chcesz byc naukowcem....ale nie trac czasu ... na UNI jezeli chcesz byc komputerowcem np.:D

Przyminam ze Ten koles od Facebooka nie poszedl nawet do collegu ...

MGTOW knowledge :D
edytowany przez big.f00t: 01 lut 2017
Cytat: big.f00t
Cytat:
Mam nadzieje ,ze TRUMP zmieni zachodnia edukacje. I UNI bedzie dla naukowcow tak jak kiedys....

Trump nie rozumie nauki i daje wyraz swojej ignorancji np. powielając brednie denialistów klimatycznych i antyszczepionkowców. Naukowcy w Stanach protestują przeciwko jego prezydenturze. Mało wiesz o świecie.
Cytat:
Naukowcy w Stanach protestują przeciwko jego prezydenturze. Mało wiesz o świecie.
. Pierwsza rzecz o swiecie ...sa ludzie ktorzy maja ROZNE opinie. Jak to wiesz to juz duzo wiesz :D

Trump jest politykiem! Nie jest naukowcem! Naukowcy, lekrze spieraja sie miedzy soba we wszystkim - to jest OK. Wg. mnie jest zagrozenie globalnego ocieplenia. Ale z drugiej strony ...Trump nie jest glupi ...wie ze problem istnieje... Ale najpierw CHCE WYCIAC w pien to zlo : FEMINIZM, ISLAM, Biurokracje.... planeta z tymi 3 VISUSAMI ... moim zdaniem zasluguje na honorowa smierc... jezeli nie pozbedziemy sie tych 3 wirusow to lepiej zebysmy wszyscy zgineli a nie zyli niegodnie rasy ludzkiej... Dlatego wlasnie nie prowadzi anty klimatycznych przedsiewziec....moze globalne ocieplenie...uratuje nas przed islamem jakby co :D

Ameryka juz sie przebudzila...Anglia z Brexitem ... ludzie maja juz dosyc ... ja tez mam juz dosyc ... feministek ... i tego co robia z naszym krajem ...POLSKA...
edytowany przez big.f00t: 01 lut 2017
Negowanie przez Trumpa ocieplenia klimatu wynika po prostu z głupoty i nacisków lobby przemysłowego. Jak wiadomo pieniadze szczęścia ani rozumu nie dają. Natomiast atakowanie szczepień wynika z jego osobistej frustracji bo spłodził dziecko już w podeszłym wieku co wiąże się z ryzykiem i niestety syn jest autystą. Najlepiej zwalić winę na szczepionki choć już dawno dowiedziono, że to brednie.
edytowany przez argazedon: 01 lut 2017
Serduszko,
oczywiscie ze 'terri' nie ma zadnego pojecia, ale umiem czytac. Asker zapytal jak sie dostac na 'studia' (przez co ja rozumiem do Universytetu). Ja dalam najlepsza rade. Oczywisce GCSE jest ok, bo to zapozna kogos z jezykiem formalnym...ale niestety nie znam zadnego Uni w UK ktory nie wymaga dobrych A levels.
Na drugi raz, zanim sie czegos wypowiesz, to badz pewny, ze wiesz o czym mowisz.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauczyciele angielskiego