przeniesienie studiow z polski do UK

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie, moze ktos sie orientuje. Studiuje teraz w Polsce na Ug 2 rok. Czy mozna kontynuowac studia w UK tak by nie tracic tych dwoch lat? Jesli tak to jak to zrobic. Z gory dzieki za pomoc.
Mojej znajoma tak zrobila z tym ze byla po pierwszym roku anglistyki. Nie wiem jak z kierunkami jest.

Po prostu trzeba popytac. Powodzonka :)
Wiem ze sa ludzie ktorzy na Wolverhampton wybierali sie po 1 lub 2 roku. Wszystko zalezy czy na uniwerku zaakceptuja Twoje przedmioty - jesli tak to nei ma problemu. Musisz miec wykaz przedmiotow z 1 i 2 roku wraz z ocenami. Na Wolverhampton musisz to wszystko wyslac wraz z wnioskiem ( wypełnionym) po tym dostajesz odpowiedz co dalej. Przysylaja ja listownie do szkoly ktora pomaga w zalatwianiu takich rzeczy lub do nich dzwonia. Sprobuj sie skontaktowac z tymi ludzimi [email] - jesli by Cie interesowal ten uniwersytet. Sprobowac warto - moze sie uda.
Pozdro
Witam, ja aplikuje na ten uniwerek na drugi rok. Dopiero się dowiedziałam , że istnieje możliwość kontynuacji nauki bez tracenia roku. Czy Ty studiujesz w Wolves?

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa