Wolverhampton

Temat przeniesiony do archwium.
wybiera sie ktos na studia na University of Wolverhampton? a moze sa tam juz jacys studenci ktorzy odwiedzaja ang.pl? Bede wdzieczna za opinie, jak wyglada zycie i koszty etc:)
zdrowka
Hej zdecydaowałas się na ten uniwerek?
Ja jestem w 1 klasie liceum ogólnokształcącego w miejscowości niedaleko Poznania. Już teraz wiem, że chcę kontynuować naukę po LO na University of Wolverhampton :) Jeśli ktos chce się ze mną zgadać to prosze pisać na [gg] . Lub na maila [email] (pisząc maila prosze nie używać polskich znaków) Dziękuję.
aha, nie wiem tylko czy chce iśc na univerek od razu po LO czy miec rok zerowy, ale to zalezy chyba od tego jak bede sie czula w Anglii z moja znajomoscia jezyka :)
Hej! Czy jest ktoś kto juz studiował w Wolverhampton lub jest pewien ,że rozpocznie studia w tym roku? Jeśli tak to piszcie proszę do mnie:):) Mój numer [gg]
Ja studiuje tu na 2gim roku. Szczerze mowiac, fatalnie. Miasto jeszcze gorsze. Mam nadzieje ze nie zrobice tego bledu co ja. Najgorzsze ze wszystko tak fajnie bylo w prospectusie. Ale jesli jestescie slabymi uczniami, to moze jest to jakies wyjscie dla was. Pytajcie
Radze sie wszystkim 2 razy zastanowic. Uniwerek jest na szarym koncu wszelkich mozliwych rankingow. Anglicy ktorzy tam uczeszczaja sa tam tylko dlatego, ze nie miali zadnych szans dostac sie na inna uczelnie. Domyslam sie ze dlatego ten uniwerek tak w Polsce rekamuja na roznych targach etc bo licza ze znajda naiwnych, ktorzy wierza w co jest w prospectusie napisana. Anglicy sie na to nie zlapia. Dyplom z tej ucelni moze wam cos da jesli planujecie wrocic do Polski, ale w UK kazdy powazny pracodawca sie wam w twarz zasmieje. Wykarzcie ludzie troche ambicji i startujcie na renomowane uczelnie. Jak macie wydawac pieniadze na nauke w UK to chyba lepiej miec porzadny dyplom, ktory robi jakies wrazenie.

Pomijam fakt ze to malutka miescinka, gdzie nie ma co robic. Wiem co mowie, mieszkalam tam 2 lata zdajac A levels.
hej ja wlasnie sie tu dostalam na 2-gi rok ale troche mnie te wszystkie opinie przerazily czy moglbys mi tak po krotce scharakteryzowac ten uniwerek i napisac z czego tak naprawde wynika krytyka?
to jak jest na tym uniwerku? zle vczy moze byc? bo chcialem skladac tam papiery ale teraz nie wiem. a jaka jest wg was alternatywa gdzie jeszcze mozna skladac gdzies w uk ? napisalem maila do aberdeen, west of england, poszukam czegos jeszcze ale czekam na wasze propozycje ;) a maturke zdalem tak srednio, srednia z podstaw 68,75 a roz. 56,25
jestem zalamany ;( .. nie wiem co teraz.. chyba jak jescze czas zloze papiery na inna uczelnie albo pociagne rok w Wolverhampton i sie przeniose na cos lepszego .. z pierwszej 20.. ;].. jakies pomysly? co moge jeszcze zrobic? :(.. ehhh. szkoda ze wczesniej nie wszedlem na ang.pl .. nawet w necie na zagranicznych forach pisza raczej negatywnie o tej uczelni?! co jest :/?

jakie mam szanse jescze dostac sie na inna uczelnie?.. czy musze czekac jeszcze rok? .. moze pociagne rok w Wolverhampton a potem sie przeniose?? .. albo zrobie sobie rok przerwy . ;] na prace.. prosze o jakies info co moge zrobic :( jestem w czasie przeprowadzki i moze nie bede mial przez pewnien czas stalego dostepu do neta . [gg] mail: [email]
hm w tym rankingu wolverhampton jest calkiem wysoko http://www.webometrics.info/top100_europe.asp-country=uk.htm
niby pisze ze modyfikowane 01/17/2006 i teraz juz wogole nie wiem :P
nie tylko to ze jest nisko.. to ze to mala miescina .. i tam nie ma co robic tez mnie troche zdolowalo :( nie bede sie wyzalac tyko chyba zrobie tutaj rok.. i jak sie uda pojde na 2gi - rok tam.. jak bede mial wystarczajaco wysokie oceny.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa