ktos studiuje/wybiera sie do Bath?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
Wybiera sie ktos na 2006/2007 na uni of bath.dostalam conditionala poczta,jeszcze nie na ucasie:> dziwne.ale wybieram sie,jezeli tylko warunki nie beda straszne na sociology&HRM.Anybody?
hej też dostałem ofertę na politics with economics, zależnie od sytuacji będzie to mój insurance lub firm. zatem very likely :)
Ja składałam na Modern Languages and European Studies (German and ab initio Russian) i najprawopodobniej będzie to moj insurance (zalezy co przyjdzie z Uni of Manchester, caly czas czekam), wiec również bardzo prawdopodobne ze sie spotkamy :)
moj gg no.:4587376 odezwijcie sie,byloby fajnie i razniej razem ruszyc.
ja dostalam od nich poczta odpowiedz,ze sa happy to offer me a place;> a w ucasie jeszcze nic sie nie pokazalo,wiec nie wiem jaka bedzie konkretnie.a jaka dostales?tzn. czego sobie zyczą? troche sie boje tych wymagan;)
ja dostałem 75% overall z matury. musze im mail'nąć zapytanie co rozumieją przez overall, różne uni różnie interpretują. btw ja na maila nic nie dostałem o ofercie, tylko jakiś spam, że oferują stypendia dla overseas :)
wow.tez bym chciala taka offerte;) chcesz zapytac czy biora ustne pod uwage?dobrze by bylo.ale jak nie to i tak nie jest tak strasznie,naprzyklad london metropolitan ktory jest kiepski chce conajmniej 70% on each extended matura exam;>a nie wiem czy z polskiego tyle wyciagne na rozszerzonym,wiec odrzucam ta oferte.czekam na oficialna z bath,dostalam od nich poczta list,ze mi gratuluja i zapraszaja na drzwi otwarte;] tyle,ze dostalam to juz po dniach otwartych ktore odbyly sie 15 marca.odezwij sie do mnie na [gg] albo na maila [email]
pliz;>buzia
Ode mnie chcą: "Obtain an overall score of 70% in the Matura, including 80% in German and 80% in English.", czyli jak najbradziej do zrobienia :)
Dostaliscie zaproszenie na dni otwarte?
nope, nie zapraszali mnie nigdzie :P masakra - dogrzebałem się do satystyk, w tamtym roku spośród eu students aplikujących na studia z dziedziny L (social studies) na 250 przyjęli 18, hence there's a reason to be proud of :) ja zapomne pewnie za 15 s, aby się z Toba skontaktować, więc, to be on the safe side - [email] - mój e-mail. regards Peter
Gocha, a Ty co się nie kontaktujesz z nami, huh ? Daj e-mail'a or sth of that kind. ;) regards

P.S jak Manchaster ?
A nie było mnie ostatnio, ale zapraszam na gg (1074143)
A Manchester to ma mnie w dupie jak na razie niestety i odpowiedzi jak nie było tak nie ma :/ Ale mam nadzieje ze jak tak długo czekam to nie zostanę rejected.
no i jak Bath? anybody?
;] halo teraz Polska?
Syn w tym roku szk (2007/08) zaczyna studia w Bath (Anglia). Interesuje mnie wynajęcie jakiegoś pokoju w tym mieście najlepiej z dostępem do internetu, lodówką i pralką. Jestem też ciekawa jak wygląda wynjęcie pokoju w akademiku - na jaki czas można to zrobić, no i za jakie pieniądze. BARDZO PROSZE o jakiekolwiek informacje. Mój nr [gg]
zobacz www.bath.gumtree.com
a co do akademiku - to napewno na stronie Uni cos bedzie.
hej
wlasnie dostalam sie na studia w bath na HRM. Chetnie skontaktuje sie z osoba, która takze tam sie wybiera
moj email [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa