włoski w Londynie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie, widzę, że forum jest młode i jeszcze niezbyt często uczęszczane, ale zawsze warto spróbowac.
Jestem studentka filologii włoskiej, po 2 latach studiów skonczonych na Ujocie w Krakowie, obecnie jestem na urlopie dziekańskim w Rzymie i roziwjam znajomość języka włoskiego.
Rodzice dbali o moja edukacje językową, więc, po 15 latach nauki dość przyzwoicie władam językiem angielskim.
Lubię zmiany w zyciu, wciąż szukam nowych mozliwości rozwoju, dlatego chciałabym prosić osoby orientujące się w uniwersyteckich realiach Wielkiej Brytanii o radę.
Bardzo chciałabym przenieść sie na studia do Londynu (zależy mi konkretnie na tym mieście) i kontynuować tam studia na moim kierunku ( język włoski- filologia).
Dlatego prosze osoby orientujące się o jakiekolwiek pomocne mi informacje:
Jakie uczelnie londyńskie cieszą się najwiekszą sławą w tej dziedzinie...i prowadzą taki kierunek? Gdzie warto się starac o miejsce?
Ile kosztuja takie studia?
Na czym polegaja formalności związane ze staraniem się o miejsce? Do kiedy mam czas?
Czy istneje mozliwość zaliczenia niektórych ocen z przedmiotów, jakie uzyskałam na Ujocie ?



...bardzo was proszę, nie piszcie, że mam dziwne pomysły. Wiem o tym doskonale:)
oczywiscie poczatek ktory napisalam odnosil sie do innego forum na ktorym pozostawial te sama wiadomosc...:)
forum ang.pl jest mi znane i bardzo uczeszczane, niech nikt nie czuje sie urazony
;)))))
Czesc,wejdz na strone Royal Holloway of London,to dobry Uniwersytet i maja wysokie notowania jezeli chodzi o filologie.Sama dostalam sie na hiszpansko-wloska.Warunki cenowe,jak sie ubiegac i do kiedy masz na stronie www.ucas.com

Saluti!

« 

Pomoc językowa

 »

Au Pair