Błagam o pomoc, studia(UK) problem

Temat przeniesiony do archwium.
Cześc Wam, mam dość duzy problem. obecnie jestem na I roku pielegniarstwa na UJ i chcialabym się przeniesc do jakiegos uniwersytetu w londynie, znalazlam 5: King's College, London South Bank University, Middlesex Uni, Kingstone Uni, Uni of Greenwich. Pare dni temu mnie olśnilo ze chce tam BARDZO BARDZO studiowac :P:P. Dodam ze przeczytalam watek inez ale nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie. Jestem w trakcie wypełniania Aplikacji USAC, tylko zastnawiam się czy jest sens bo dzis 20 maja :(. Kolejna sprawa to to ze, studia w angli zaczynaja sie od wrzesnia, ja natomiast mam cały wrzesien praktyki :( wiec co mam tam napisac w edukacji ze zakonczylam 30 wrzesnia (??!!). Bede sie starala jakos przeniesc te praktyki ma sierpien , ale co jak mi sie nie uda? I jeszcze jedno! czy wpisywac w points of entry 2 ???? czy lepiej nic nie wpisywac zwazywszy na to ze przypuscmy nie uda mi sie zalatwic tych praktyk i nie bede miala tutaj w polsce zakonczonego roku. Jeszt taka opcja ze mozna zaczac I semestr ( 2 roku) gdzies w styczniu, cos takiego obilo mi sie o oczy. Dodam tez ze za jakies 3 tygodnie jade do londynu na pare dni i wtedy mam zamiar pochodzic po uni i sie popytac. Ale wtedy nie wiem co z UCAS czy wysylac to i co napisac W points of entry i education. Kurde musze sie tam dostac, ale nie chce zmarnowac tego 1 roku i tam zaczynac od nowa. Blagam o jakakolkiek pomoc,czas ucieka :( hehe . podrawiam :D:D

« 

CAE - sesja letnia 2007

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie