Studiowanie turystyki za granicą.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich!

Przede mną wybór uczelni na studia i czas poszukać coś odpowiedniego. Chciałbym studiować turystykę i kierunki z tą gałęzią związane. W Polsce ten kierunek istnieje ale jego specjalizacje są jeszcze słabo rozwinięte. Interesuję mnie dokładnie zarządzanie , ekonomia , managerstwo itp w turystyce. Szukając uczelni za granicą które mają w swojej ofercie turystykę , znalazłem tylko uczelnie w Niemczech w Heilbronn. W związku z tym , czy ktoś zna inne uczelnie które mają w swojej ofercie turystykę? Interesuje mnie każdy kraj europejski.
Bardzo proszę o pomoc
Z poważaniem
Tomek
Chciałbym również dodać jeden fakt do swojego powyższego postu.
Otóż znalazłem taką uczelnie w Szwajcarii mianowicie ,,Les roches''.
Więc proszę również o opinie na temat tej szkoły. Oczywiście pierwsza prośba jest nadal aktualna.
Pozdrawiam!
kierunek raczej malo rozwojowy...;/ co ty bedziesz po tym robic? w hotelu pracowac? po tym mozna tez bez studiow...jak sam nie zalozysz biznesu to kipsko bedzie.
Jak będziesz dla kogoś pracować, to zawsze będzie kiepsko. Prawda stara jak świat.
Ok zdecydowałem się na szkołę..
Hotel school the Hague ...
No poziom jest zaskakujący...
Mam pytanie , otóż ta szkołą prosiła mnie o przysłanie mojego świadectwa , matury i wyniku z IELTS-a . Czy ktoś studiuje w zagranicznej szkole? Bo chciałbym się dowiedzieć na co będą patrzyć przy oglądaniu moich wyników. Nie wiem który przedmiot mam wyśrubować i czy np Polska 4 z angielskiego jest ocena wystarczająca dla nich.

« 

Inne