MBA a postgraduate study, matura polska

Temat przeniesiony do archwium.
Mam parę pytań dotyczących studiowania w Wlk. Brytani.
Po pierwsze czym różnią się studia postgraduate od MBA (oczywiście chodzi mi o biznes i zarządzanie). Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat. Na MBA trzeba mieć doświadczenie w pracy, ale nie trzeba mieć postgraduate study (magistra)? Co bardziej się opłaca? Undergraduate tez chce zrobić w Anglii.
na uniwersytecie, na który chciałabym iść są takie wymagania Angielski, Matma + 1 przedmiot advanced - dla UE i GB, ale w takim razie mam zdawac mature polska z angielskiego, czy polskiego (dla anglikow, to english to chyba literatura - cos w stylu polskiej matury z pol, a nie ang), no bo oprocz tego i tak musze zdac egzamin potwierdzajacy znajomosc ang np TOEFL?
Bardzo prosze o pomoc.
nie wiem dokładnie,ale myślę,że bez certyfikatu trudno będzie ci się dostać.Ja też myślę o studiowaniu za granicą i zdaję w czerwcu Toefl
Oczywiscie mam zamiar zdawac toefl, moze zle sformulowalam pytanie. Chodzi mi o to, czy na maturze mam zdawac angielski czy polski rozszerzony.
zrob ang rozszerzony jako ten 'advanced'...ale sprawdz bardzo dokladnie wymagania Uni. bo nawet na undergrad. potrzebuja rozszerz. z 3.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie