chce studiować w holandii , jest ktoś kto prubowal

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 56
poprzednia |
mam pytanie . dlaczego w kwesti wyboru studiow za granicą nie ma żadnej osoby ktura chce studiować w holamdii , ja mam taki zamiar i byłbym bardzo wdzięczny za małą pomoc, arek
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23571&w=16091659&v=2&s=0

spójrz na to, kilka wpisów studentki anglistyki w Holandii, moze jakos uda Ci się z nia skontaktować
pozdrawiam:)
awalegahotmail.com ja studiuje w amsterdami chcesz info to napisz....
A propo tematu, czy ktoś się orientuje jak tam jest z pracą w Holandii. Szczególnie interesuje mnie miasto Gronningen bo miałbym tam wyżywienie/chate z adarmo ?
chciałabym uzyskac informacje na temat studiowania w holandii bądx możliwości nawiązania kontaktow z osobami, ktore studjują w Wageningen
witam
mialabym prosbe do any:podaj mi swojego mejla:bardzo bym chciala studiowac w Amsterdamie i chcialabym sie dowiedziec wielu rzeczy na ten temat.bede bardzo ci wzieczna:moj [email]
pozdrawiam
kasia
drogi art

bezrobocie w groningen (miast) dochodzi do 16!%.
wlasnie zwalniaja nastepnych dziewiedziesiat osob w fagryce tabakiw groningen.

zycze sukcesu.
kiwus
p.s.a dlaczego akurat holandia?
poziom studiow w holandii spada na leb i do tego na szyje.
Czesc! Ja jestem zainteresowana studiami w Holandii. I juz nawet zostalam warunkowo przyjeta. Tylko 3 kursy i od wrzesnia studiuje naprawde. A ty ?
ja jeszcze nic niewysłałem , przygotowuje sie do do certyfikatu , (toefl), gdzie siędostałas ? moglibysmy pogadać na gg. muj nr. 6854900
podam ci muj email , [email] oczekuje na kontakt , pozdrawiam , pa
własnie staram sie cokolwiek zorientowac jesli chodzi o studiowanie w Holandii!opłaty są wszędzie takie same czy zależy to od uczelni!?ana;twój mail to [email] ???bo nie kumam!
moj maila to [email] jak ktos cos wie albo jest tam na miejscu i chciałby pomoc mi to niech sie odezwie
czesc!ja tez chce studiowac w holandii.mam pytanie: co oznacza ze zostalas warunkowo przyjeta?i o jakich 3 kursach wspominalas?bylabym wdzieczna za jakies informacje, moj mail to [email] pozdrawiam!
hej, poszukuję informacji o możliwości studiowania w Holandii, co mogę studiować, będę wdzięczna za każdą pomoc,


Gosia z Leiden
hej!!! jestem au pair w holandii, im dluzej tutaj jestem tym coraz powazniej zaczynam zastanawiac sie nad studiami tutaj, jezeli ktos wie gdzie moge dostac jakies informacje na ten temat bardzo prosze o kontakt, z gory dzieki
Witam!!!Jestem obecnie w Polsce i jestem na 3 roku na AGH w Krakowie,sytuacja materialna zmusiła mnie do przerwania studiów...i szukania pracy.Ale zastanawiam się czy mogłabym podjąć naukę ,choćby w Amsterdamie...jeżeli taką pracę znajdę i opanuje język perfekt.Chciałabym jednak wiedzieć ,jak w ogóle wyglądają studia w Holandii chodzi mi o studia techniczne...co tzrba żeby się dostać,albo czy Uczelnia mogłaby przyjąć kogoś na wyższe lata (jeżeli skończył wcześniejsze np.w Polsce).Jeżeli możesz mi jakoś pomóc bardzo proszę!!!Katarzyna
w delft jet uczelnia techniczna,mozna dostac niezle stypendium.zamierzam studiowac w hadze,ale kolega dostal stypendium w delft,jesli nie bedzie mial nic przeciwko to podam Ci jego maila.przypomnij mi sie tylko na [email] zapomniec.pozdrawiam
W sumia ja też się poważnie zastanawiam nad studiowaniem w holandii, jak ktoś ma jakieś informacje na ten temat, tzn. potrzebne dokumenty itd. w przypadku absolwentów z nową maturą, niech pisze [email] z góry dzięki...
[email] Witam wszystkich! rowniez chcialabym studiowac w holandii i mam nadzieje ze mi sie to uda,jesli macie jakies informacje to prosze napiszcie,podajcie linki albo adresy,z gory dziekuje.
ja tez bede studiowal w holadnii:) dokladnie na virje universitet do wrzesnia. czy jest tu moze tez tam studiuje/studiowal?
male sprostowanie do poprzedniego posta: chodzi oczywiscie od wrzesnia
Wszystkie informacje odnosnie studiowanie sa na stronach internetowych uczelni ( zarowno po holendersku jak i angielsku). Jezeli ktos ma jesczcze problemy ze znalezieniem czegos..sluze pomoca. Pozdrowka

[email]
Piszę tutaj, żeby było na górze strony :)

niestety matematyka, ale może kogoś zainteresuje
http://www.pwr.wroc.pl/wm/pdf/delft.pdf
http://www.zak.pwr.wroc.pl/archiwum/2[tel]/46/46text_nauka-w-kraju-wiatrakow-i-tulipanow.htm

służę dalszymi informacjami
Piszę tutaj, żeby było na górze strony :)

niestety matematyka, ale może kogoś zainteresuje
http://www.pwr.wroc.pl/wm/pdf/delft.pdf
http://www.zak.pwr.wroc.pl/archiwum/2[tel]/46/46text_nauka-w-kraju-wiatrakow-i-tulipanow.htm

służę dalszymi informacjami,
macut
hej, jest moze ktos kto moze mi poradzic gdzie moglabym kontynulowac studia -mam ju licencjata a chcialabym teraz go konczyc w lasnie w Holandii, jak ktos cos wie to prosze o odpow:) [email]
Moge podać uczelnie z rotterdamu i Amersfortu gdzie warto studiowac?Zajebiste klimaty
W Holandi językiem wykładowym bedzie angielski czy holenderski??


bo gdzie ja sie holenderskiego naucze..
Ja też bym chciała studiować w Holandii, tylko, że dopiero za 3 lata jak skończe niderlandystykę na Uni. Wrocławskim. Z tego co wiem, to trzeba znać angielski i niderlandzi. A czy wy ludzie wiecie, ile kosztuje mieszkanie w Holandii??!!!Minimum wynajęcie na wiosce kosztuje 700 euro/miesiąc a w dużych miestach to już nie wspomnę... Radzę lepiej sie zastanowic, czy wam się to kalkuluje...Właśnie stamtąd wróciłam, mam tam chłopaka, więc ja z tym nie mam problemu.POzdrawiem
hej arku ja mam taki sam problem jak ty mieszkam w amsterdamie i tez chce tutaj studiowac...
pracujesz jako au pair w holandii??a mogłabyś napisać mi w jakim miesicie i jak znalazlłaś ta pracę??bardzo prosze o kontakt na maila [email] lub na [gg]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 56
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą