polecacie prace w szkole jezykowej?

Temat przeniesiony do archwium.
hej! obecnie pracuje w gimnazjum i z pewnoscia... nigdy wiecej, zamierzam pracowac w wzkole jezykowej, jakie sa Wasze wrazenia po pracy w szkolkach jezykowych, jak w porownaniu ze szkolami pblicznymi (zarobki, czas pracy, dzieci, atmosfera- to sprawa indywidualna dla szkoly???). Zaznaczam ze mam licencjat i obecnie robie magisterke:) Czekam na Wasze cenne opinie
za to praca na wyższej uczelni jest ok:))
w prywatnej szkole językowej też nie jest najgorzej - nawet jak coś ci mniej odpowiada, to zawsze można pocieszyć się zarobkami.
ha ha ha :) ale do tego potrzeba jeszcze troche czasu i nauki... :0 dzieki
Praca w szkole jezykowej jest wowczas o.k., jesli nie jest ona tylko maszynka do robienia pieniedzy, ale miejscem z wizja i pasja, no i sam wlasciciel powinien miec pojecie o nauczaniu i specyfice tej pracy! Wowczas jest wiecej szacunku, a calosc funkcjonuje z glowa!
domyslam sie:) tylko nie wiem czy bede w stanie to sprawdzic:)
a ktora szkolke moglibyscie polecic (nie do nauki tylko do pracy w niej?)
a gdzie robisz magisterke, bo ja na kjs na UW i nie jestem specjalnie zadowolona. A jak jest u ciebie?
wlasciwie to robilam:)
ale z uczelni owej zrezygnowalam niedawno... jestem jeszcze studentka do konca marca... wshe w lodzi mozesz sobie troche przeczytac zapraszam....jest na ten teamt duzo na forum, bede zdawac we wrzesniu na Uł i jeszcze w pare miejsc ale nie wiem jeszcze gdzie na pewno, o kjs tez tu duzo pisza!
hej, bo ja wlasnie myslalam o tym kjs zeby tam zdawac, a co jest nie tak?
bo wiekszosc watkow dotyczy dziennych, to napisz co nie tak z zaocznymi, pliz.
niski poziom, czy co?
w tej chwili nie pamietam w ktorym watku ale jeden gosciu mowil o zaocznych jak znajde to dam znac gdzie jest cois o tym, ale moze kolezanka z nade mnie:) sie wypowie szybciej:)
1
czy slyszal ktos o szkole choiceenglish centre?
s saas
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa