Depresja w tej szkole(ŁÓDŹ)

Temat przeniesiony do archwium.
Hej jak możecie albo cos wiecie o szkole " gimnazjum i Liceum Europejskim" i szkole języków obcych "ALMA" przy ul Tuszyńskiej w łodzi to proszę napiszcie bo moja koleżanka i 3 inne z tej szkoły juz wylądowały u psychologa a moja koleżanka miała próby samobójcze wpadła w silną depresje!!!!! powodem było załamanie nerwowe w tej szkole nauczyciele ośmieszają i wywierają silną presje na uczniach czy to prawda powiedzcie bo ja jej wierze ale czy to tak naprawdę możliwe? napiszcie bo się trochę boje
Nie wiem o Almie,ale co do Łodzi to polecam szkołe Akcent na Kosciuszki niedaleko Centralu,jesli chodzi o hiszpański,tania,ksiązki pożyczaja do skserowania,fajna prowadząca.Chodze tez do Primy na niemiecki jest ok ale drogo.
Moj kolega Michałek prze nich nie skończył najlepiej. Mamusia przez rok prowadziła go do psychologa. W almie tak kasują, że aż boli. I to ta baaardzo cieniutką jakość. Nie za very oni są.
wera
chodzilam do Almy i mam o tej szkole JakNajlepsze Zdanie! Nie jest moze tania, ale jakos nauczania na b. wysokim poziomie. I gdybym sie miala jeszcze zapisac na jakis kurs, to na pewno tam
Wiem ze jest to bardzo stary temat, jednak odpisuje dla innych osob rozwazajacych zapisanie sie do tej szkoly, ktore trafily na to forum w poszukiwaniu rozwiazania ich problemu.
Otoz, jest to kompletna bzdura, ze nauczyciele ponizaja i osmieszaja uczniow!! Gdyby tak bylo, od razu dany nauczyciel wyladowalby na dywaniku u p.dyrektor! Moze czasem chemik ma jakies glupie teksty, ale nim nie nalezy sie przejmowac, ma jakies uprzedzenia do plci pieknej...i on jest jedynym przypadkiem nauczyciela czepiajacego sie uczniow (a raczej uczennic...)
Skojarzyło mi się z tą sytuacją z przed lat, kiedy podczas premiery kinowej "Pokemonów" w USA jakiś dzieciak dostał ślinotoku i zaczął się tarzać po ziemi - potem było oczywiście: "złe Pokemony, wycofać, zakazać, pozwać reżysera do sądu"

Ja też byłam na skraju załamania nerwowego po ukończeniu SP
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa