co sądzicie o angielskim w ESKK ?

Temat przeniesiony do archwium.
jak w temacie...wiecie cokolwiek na temat tego rodzaju nauki i firmie wogóle ?
Na prawym marginesie masz wyszukiwarkę tego forum. Wpisz tam ESKK i kliknij na przycisku "szukaj' a znajdziesz kilkaset chyba postów na ten temat. Może zmień nick z beznicka na bezgłowy.
To nie było miłe .Trochę wyrozumiałości ;)
Hmm nauka angielskiego korespondencyjnie ( O ile dobrze rozumiem czym jest ESKK) ? Odpowiex chyba jest oczywista. Mają chyba też (a na pewno mieli bo kumpel kończył) naukę gry na instrumentach klawiszowych, pożytek powinien być podobny. :/
I tu się mylisz dowcipnisiu. ESKK jest wielobranżową szkołą o międzynarodowym zasięgu. Różne przedmioty są nauczane w różnych departamentach i nauka przedmiotów hobbystycznych, informatyki, zawodu i języków są realizowane przez różne wydziały. Jesli chodzi o naukę języków, to materiały (skrypty i załączniki dźwiękowe) są opracowane niezwykle starannie po kątem samodzielnej nauki. Każdy student ma wyznaczonego stałego konsultanta na cały okres nauki na danym poziomie. materiały do niektórych języków są najprawdopodobnie tłumaczeniami, innych np. Norweski dla początkujących są oryginalnymi opracowaniami polskich pracowników naukowych.

Student, który poświęca na naukę języka 60-90 minut dziennie ma szansę dojść do lepszej biegłośći językowej od wielu studentów szkół stacjonarnych.
>To nie było miłe .

Podejrzewam, że nie powinno być miłe. Powinniśmy się nauczyć korzystać z wcześniejszych postów. Przecież ktoś o tym pisał. Dlaczego ma pisać ponownie. Jeśli chcesz być dla tego nowicjusza miła. Wyszukaj posty o ESKK i podaj mu ich adresy.
I don't think so.
You don't think so... Ale jednak wielu myślało inaczej:) Czytałem na TYM forum, że kursy ESKK sa całkeim niezłe.
super
Pracujesz razem z bejotka dla tej idiotycznej szkoly. najpierw stajesz w obronie zloscliwych uwag ze strony owej bejotki, pozniej podobnie jak ona wciskasz ludziom kit o eskk. szkoda ze nie moge tu opublikowac kursu wloskiego, z tym jego starannym opracowanie, ( hihi) - cala masa błedów!!!
Do tego nauka polega na tłumaczeniu zdań wyrwanych z kontekstu - bardzo jest to zniechecające. poza tym jakosc nagrania kaset pozostwia wiele do zyczenia. Przy nauce jezyków obcych ważna jest możliwość prowadzenia konwersacji, zeby zautomatyzowac uzycie wielu form, a zapszany kurs eskk nie daje Ci takiej mozliwosci. Poza tym nie bede dowowdziła ,ze kursy eskk to kpina, bo faktów się nie dowodzi. Kto sie dał nabić w butelkę - ten wie i może cos tu na ten temat napisac.
Nie pracuję dla tej firmy, ale znam kursy angielskiego, hiszpańskiego i niderlandzkiego. Na tej podstawie pisalem swoje opinie. Kursy korespondencyjne są dla ludzi, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w kursach stacjonarnych, a chcą się nauczyć języka. Wielu się to udaje właśnie w ESKK. Często są to młode matki, które w domu mają trochę wolnego czasu, nie mogą jednak systematycznie 3 razy w tygodniu spędzać 2 godzin w tradycyjnej szkole. Zazwyczaj mnie nie interesuje, gdzie pracują uczestnicy tego forum, ale to może Ty w jakiejś szkole i próbujesz walczyć z konkurencją!
>Co do kursów eskk- proponuje ci ponowne przejrzenie wszystkich watkow
>doyczacych tej "szkoły" i podliczenie głosów krytycznych dotyczących
>jej "kursów".

Jakoś tak dziwnie sie składa, że ludzie z reguły chętniej wylewają swoje żale, rzadziej decydują się na coś pozytywnego. Ja nigdy nie zaczynałem wątku o ESKK, zazwyczaj odpowiadałem na pytania. Czyniłem to zgodnie ze swoją wiedzą i własną oceną tej szkoły. Nigdy nie wyrażałem opinii o czymś, co znałem tylko z opowiadań.
Bardzo bojowniczo zaczynasz ( wczoraj weszlas na to FORUM po raz pierwszy?). Juz mnie troche zastanowila Twoja odpowiedz, gdy ktos Ci zasugerowal zalogowanie sie. Dzis znowu to , no ale moze taki jest Twoj styl i nie mnie go osadzac. Chcialam napisac tylko, ze mialam takze i ja kontakt z ESSK ( bylo to lata temu ) i musze powiedziec, ze mam jak najlepsze o nich zdanie. Moze dawniej sie lepiej starali, bo to dopiero byly ich poczatki, ale nigdy nie mialam z nimi klopotu. Mieszkalam w malej wiosce i o jakichs kursach nawet nie mozna bylo pomarzyc, z ich pomoca moglam choc troche sie pouczyc, to byla jedyna moja mozliwosc.
A na przyszlosc - jeszcze nie wiesz, bo dopiero zaczynasz przygode z tym FORUM - bejotka to jest ON nie ONA.
Pozdrawiam
To bylo do Alakina Mann - nie wiem dlaczego zlazlo na dol.
>Mieszkalam w malej wiosce i o jakichs kursach nawet nie mozna bylo
>pomarzyc, z ich pomoca moglam choc troche sie pouczyc, to byla jedyna
>moja mozliwosc.



Tak- wclae nie dziwi mnie twoje wiejskie pochodzenie. twoje drobnomieszczaństwo az sie wylewa z twojego postu. Kazda ocena o eskk warto/ niewarto, dobra/ niedobra jest i bedzie zawsze bardzo subiektywna. jest takie powiedzienie- jak sie nie ma co się lubi, to się lubi ,co się ma. Dlatego jesli nie wiedziałas ,co może dać Ci nauka w P O R Z A D N E J szkole językowej , to wcale nie dziwi mnie,że jedyne zrodlo nauki eskk, oceniałaś pozytywnie. Oceny dokonać najlepiej mając pewnien zasób doświadczeń.


Szkoda ,że nie mieli wtedy kursu logicznego myślenie, wtedy Ty i pozostali , ktorzy mieszkali w obszarze ograniczonej cywilizacji mogliby podnosić swoją elokwencję:-))

A to kiedy wyszłam na to forum, to niech Cię nie interesuje. Przygoda, nie przygoda- moja sprawa.

"Zapamiętaj to sobie i do mnie się nie równaj"

cyt. Jagny z "Chłopów"
>z ich pomoca moglam choc troche sie pouczyc

No właśnie to też dużo mówi..
Nam chodziło o naukę jezyków w eskk, a nie o "trochę pouczenia się"
czy dzisiaj tez jesteś tylko "trochę nauczona?"
na dwóch tematach usunięto już twoje posty, najwyższa pora na trzeci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak, "tylko troche nauczona" i bardzo mnie to cieszy, nie chcialabym osiagnac stanu w ktorym bym mogla sobie powiedziec: "no teraz to juz wszystko wiem" i osiasc na laurach.
A od tej chwili stosuje maksyme, ktora polecila La Belle ( i dalej znow nie pomietam ) jednemu z forumowiczow.
Pozdrawiam
>A od tej chwili stosuje maksyme,

Mialem Ci to zaproponowac.
> A od tej chwili stosuje maksyme, ktora polecila
>La Belle ( i dalej znow nie pomietam ) jednemu z forumowiczow.

ja od miesiąca ją stosuję.
na razie idzie mi świetnie
pozdr:))
Ty nie proponuj tylko stasuj.
Pozdrawiam
A zauwazylas jak podnosi Twoja samoocene, zwlaszcza, gdy sie doda druga na temat: kto komu ustepuje.
Pozdrawiam
:)
Chcecie konkrety to podam. ESKK bo to oszuści. Troje nas zapisało się na kurs, który miał kosztować 53,30 zł plus wpisowe 25 zł, a okazało się że tylko jedna lekcja kosztuje 53,30 zł a lekcji na kursie jest kilkanaście. Sami się przekonajcie: h t t p: //projektowanie-w w w.eskk.pl/ Później nas straszyli sądem, byłi bardzo niemili przez telefon. Bardzo odradzam. Ponadto, ich kurs komputerowy jest bardzo przestarzały.
Jeszcze jedno, osoby które tak wydają się bronić ESKK to pracownicy lub zatrudnieniu forumowicze, nawet jak piszą że nie mają nic wspólnego z ESKK. Możecie sami dostać pracę chałupniczą forumowicza, która jest dość dobrze płatna jak na takie stanowisko pracy. Może nawet ESKK poszukuje takich pracowników ;-)
na temat kursu się nie wypowiadam, bo nie wykupiłam, ale wypowiem się a propo ceny, trzeba umieć czytać ze zrozumieniem! Na stronie z cennikiem jest informacja, że jest to "Cena za pakiet" , 1 pakiet, a nie cały kurs!
Temat przeniesiony do archwium.