ap kraków zaoczne czy ktos sie wybiera?

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś się wybiera? co wiecie o egzaminie na zaoczne? nie zdawalm na dzienne ale bardzo chcialabym dostac sie na zaoczne. prosze o wszelkie inforamcje....
a ile pkt Ci braklo na dzienne? tak z ciekawosci pytam bo zastanawiam sie jakie mam szanse na odwolanie. no i czy zlozylas odwolanie? pozdrawiam
Ja sie tez zastanawaim:):)ale jesce troszke czasu jest (chyba do 9 września). To sa 3 letnie zawodowe ?tak?pozdrawiam.
no wlasnie na ap nie próbowalam bo jak usłyszalm ile ludzi jest chetnych to odechcialo mi sie wszytskiego. na razie jest mało ludzui zarejssrowanych na zaoczne wiec mam nadzieje ze sie dostane ale i tak masakra. a jak nie to złoze na prywatna ale to juz jest w ostatecznosci. a wy ile mialyscie z maturki . tak z ciekawosci pytam. bo ja zadowolona nie jestem. ale moze to wystarczy na zoczne... oby!
a ty minia ile miałaś pkt na ap? Bo chyba jestem w takiej samej sytuacji, tzn złożyłam odwołanie i tez nie wiem czy mam jakies szanse. nie wiesz może kiedy beda decyzje?
ja zlozylam odwolanie. mialam 166 pkt (86 matura i 80 rozmowa) braklo mi 2 pkt. od 188 przyjmowali. zastanawiam sie tylko czym roznila sie moja wypowiedz na rozmowie od wypowiedzi osoby ktora miala 82 pkt...jak mozna 5cio minutowa wypowiedz ocenic w skali 1-100pkt??? no ale coz...no comment. a wyniki z odwolan podobno maja byc kolo 20.09. pozdrawiam:-)
Ja jeszce mam 2 egzaminy , jeden na poczatku wrzesnia a 2 pod koniec.Ale cos mi sie wydaje,ze ap bedzie najlepszym rozwiazaniem. Moze ktos wie czy mozna tam przeslac dokumenty pocztą?i jak ma przebiegac ten egzamin?oczywiście mam na mysli caly czas zaoczne:)pozdrawiam P.S tEZ NIE JESTEM za bardzo zadowolona z wynikow z maturki , a szczegolenie z rozszerzonej:(ale trzeba cos robić.papa
no własnie trzeba cos robić. he he he i wczoraj bylam zawiezc dokumenty wiec czekam na egazaminy. zoabzcymy co bedzie buzka
czesc dziewczyny
ja tez chce tam zdawac na zaoczne ale ja nie jestem tegoroczna maturzystka,
zdawalam stara mature,
tak sie zastanawiam jak moze wygladac egzamin
szczegolnie ustny- patrzylam na stronke tej szkoly
ale niestety nic nie napisali o zakresie zagadnien
jakie trezba umiec by zdac, mam na mysli filologie angielska
bo na inne kierunki to wyszczegolnili
poza tym czy ktos moze wie ile osob bylo na dzienne w tym roku?
pozdrawiam
ps. czy ktoras z was ma entrance examination wydawnicwa AP,
jest to ksiazka z testami na egzaminach wstepnych z poprzednich lat
ewelina
niestety nie mam tej ksiazki... wiesz z tego co mi kumpelak mowila ktora zdawala to osob chetnych bylo ok 1500 na te 40-45 miejsc nie wiem. oczywiscie nie wiemczy to prawda ale sama mi mowila ze przed rozmowa byla na jakims 700 miejscu w rankingu wiec masakra... teraz jest mniej ludzie na szczescie. z tego co wiem na dzienne dostatwalas kawal angielski a potem byla krotka ok 5 min rozmowa
ja mam ta ksiazke. mozna ja kupic w sekretariacie AP albo w
ksiegarni AP. ale szczerze mowiac na 99% nie bedziecie mialy
egzaminu z tej ksiazki i mysle ze nie warto ja kupowac. ta ksiazka przygotowywuje jedynie do pisemnego egzaminu. nie ma zadnych
zagadnien do ustnego. a jesli zdawalyscie nowa maturke to
macie rozmowe. mysle ze bedzie podobna to tej ktora mieli
kandydaci na dzienne studia. mielismy do przeczytania 2 zarty
ktore pozniej trzeba bylo wytlumaczyc(czemu sa smieszne) i
opowiedziec. pozdrawiam
a czy te zarty byly zrozumiale czy raczej ciezko? bo czasem zart angielski moze byc nie zrozumialy. gdzie mozna znalezc jakies zarty angielskie? jesli cos macie napiszcie linka. dzieki
Juz jest 125 kandydatow zarejestrowanych:(:(oj:(a do 9 jeszce kawałek.Malutka209 jakie miles wyniki?ja 87 i 49:(.Chyba gorzej nie moglo byc.papa pozdrawaim.
hmmm piszcie do mnie maila. mysle ze bede Wam mogla pomoc z tymi zartami ale nie chce tak na oficjalnym forum. [email]
hej no coraz wiecej ludzi sie rejestruje.... ja mialm 88 i 80 podstway zswalilam a wo ogoloe uwazam ze spascilam na maxa. a baaaaaaaaardzo bym chciala studiowac anglistyke:(
sama juz nie wiem co mam teraz robic do egzaminu jak sie przygotowywac. ma ktos jeszce jakies ciekawe pomysly jak samemu przygotowac sie do ustnego?
wg mnie jak jestescie dobre w speakingu to sobie poradzicie- oczywiście jeśli bdzie to egzamin podobny do tego co był na dzienne. Normalna, prosta, krótka i przyjemna rozmowa. ja powtarzałam tylko słówka, takie jakieś bardziej advance no i czase sobie sama do siebie gadałam po ang:). Powodzenia
czesc,
jesli masz ta ksiazke moglabys mi przeslac pare chociaz stronek skopiowanych na moja skrzynke
bo chcialabym chociaz wiedziec na jakim poziomie to bylo,
ja zdawalam stara mature
wiec pisemny bede niestety pisac
jak chcesz to podaj mi twoj adres internetowy
dzieki
ewelina
Boże kochany ja tu liczyłam ze sie dostane a tu juz prawie 190 osób zarejestrowanych... znów stres przed egzaminem.. bleeee
dziewczyno nie zalamuj sie:-) to chyba tylko 190 zarejestrowanych. na dzienne na 40 miejsc bylo zarejestrowane 1543 osoby. pozdrawiam:-) i zycze powodzenia
no to rzeczywiscie... słyszalam o 1000 a tu 1500.. no cóz. jakos bedzie. musi byc:D dzieki za pocieszenie.
a ja się dostałam na AP na zaoczne:-)
ja etz sie dostalam na AP na zaoczne!!!
wpisujecie sie kto sie dostal
pozdrawiam
ewelina
Mam pytanko, z jaka iloscia % przyjmowali na zaoczne AP? Jakie mieliscie wyniki? Czy byla tez rozmowa kwalifikacyjna? Malutka dostalas sie? Ile w ogole wynosza oplaty za semestr na zaocznych?
na zaocznych jest 2000 za semestr. ja mialam 80 z matury rozszerzonej. tylko na egzaminie zawalilam drugi kawał i tym sposobem zawalilam i mi brakło. no trudno. w nawiasem mowiac dalej nie wiem o co chodzilo w tym drugimi kawale i co w nim bylo smiesznego :P ale spoko.
Temat przeniesiony do archwium.