Rzeszów

Temat przeniesiony do archwium.
Jaka jest najlepsza szkoła angielskiego w Rzeszowie?
YII
Zdecydowanie najlepszą w Rzeszowie jest British School. Oddział powstał w 2005, ale są najlepsi. Znałem wiele szkół, uczę się teraz u nich i nie widzę lepiej. Dobra cena, fajni nauczyciele i rewelacyjny klimat. Potrafią człowieka nakręcić. Gorąco polecam British School Rzeszów... a jaka obsługa :-)
ja za to znam lektorów w bristish school (kilku)- cv i kwalifikacje, delikatnie mówiąc nie polecam, atmosfera i poziomi kilka extra rzeczy w cenie to empik - nie ma ściemninia przy zapisach, dostajesz (ja od 3 lat i moi znajomi) to po co przyszedłeś - duż się chce uczyćć i jest jak i z kim. a co do adry i obsługi - bardzo konkretnie i fachowo.
Halo, czy ktoś ma problemy z językiem polskim ??? Jeśli chcesz się wypowiadać na forum, to polecam słownik języka polskiego. Może po Angielsku będzie łatwiej... Hi, Hi, Hi,
Witam wszystkich. Informuję, że tak źle reklamowani przez przedmówcę jego byli pracownicy nie prowadzą żadnych zajęć w British School Rzeszów.
Sądzę, że Empik chcąc się reklamować i oczerniać innych powinien występować oficjalnie. Pozdrawiam.
.
W języku polskim przymiotniki pisze się małymi literami, a zatem: "po angielsku", a NIE *Angielsku!!! Więc Tobie też przydałoby się skorzystać ze słownika języka polskiego...
Yogurcik, ale ty bystry jesteś... no, no, no... jestem pod wrażeniem...
Można czasem napisać coś z wielkiej litery, jeśli chcemy zaakcentować pewną kwestię. Wiem, bo specjalnie pytałam o to pana od polskiego.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa