Kraków- "sje" - nowy twór na Karmelickiej?

Temat przeniesiony do archwium.
CZy ktos słyszał cokolwiek o Szkole Jezyków Europejskich przy Karmelickiej 39??Kursy 5 zł. za godzine. Wiem ze co tanie- to drogie, no ale... TAk sie zastanawiam własnie czy by sie tam nie zapisac na włoski, nie chce wydawac na niego fortuny bo fortune to juz wydalam na tegoroczny qrs angielskiego :))
przeciez polroczny, dobry kurs wloskiego za jedyne 430 zl masz w Instytucie Kultury Wloskiej. o tanszy i dobry kurs chyba trudno..
no tak z tym ze teraz to juz tam nie ma miejsc ( w Inst. wł.). poza tym zalezy mi przy okazji na rosyjskim i na tym by qrsy byly w 1nym miejscu, nalepiej zaraz po sobie.
JEsli chodzi o tanie qrsy np. włoskiego to pamietam ze chodziłąm kiedys na lektorat na PAT ( choc tam nie studiowałam) kosztowało to ok. 150 zł. semestr i było całkiem całkiem. chodzilam takoz do italiano facile wtedy na BAsztowej... ale nie polecam.

Czy ktos cos wie o tej Szkole Jezykow Europejskich? maja malenki szyld przy bramie,i nie widac ich na połowie KArmelickiej jak np.oflagowanego Lincolna czy innego Lingualanda.
ja tez mam pytanie czy ktos cos wie o szkole jezykow europejskich przy ul. karmelickiej? dzieki z gory za wszelkie informacje
Również poszukuję informacji o tej szkole, szczególnie jestem zainteresowana językiem włoskim w tej szkole.
kto lepiej jak wloch zna jezyk wloski? Jestem wlochem i udzielam lekcji wloskiego pelna godzina 25 zl dzwon tel: 5[tel]
scA.,,.
jg j
znam dobrą Wyższą Szkołę w której prowadzone są kursy językowe - WSEH na Karmelickiej 3

do tego krąży plotka, że od stycznia rusza rekrutacja na studia :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa