Kurs w wakacje w Warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,
poszukuję pilnie kursu wakacyjnego, najlepiej, żeby trwał jak najdłużej (2-3 mies. lub semestr bądź rok), nie musi być stricte wakacyjny, może być też zupełnie normalny, tylko żeby można było się zapisać już teraz, powiedzmy od początku lipca. Mam duże problemy ze znalezieniem takiego kursu, zazwyczaj albo nie ma żadnych kursów rozpoczynających się latem, albo są takie 2-tyg. kursiki wakacyjne... Możecie mi pomóc?
Zajrzyj do TFLS, Archibalda, mają pełno kursów. Tylko żeby zaoszczędzić czasu, jakbyś się wybierała do którejś z ww. szkół to najpierw zarejestruj się na stronie i wypełnij test online, zaoszczędzisz sobie parę minut.
OK też organizuje kursy letnie.

Pozdro
Cytat: soldati
Zajrzyj do TFLS, Archibalda, mają pełno kursów. Tylko żeby zaoszczędzić czasu, jakbyś się wybierała do którejś z ww. szkół to najpierw zarejestruj się na stronie i wypełnij test online, zaoszczędzisz sobie parę minut.
OK też organizuje kursy letnie.

Pozdro


Ja nie lubię kursów wakacyjnych - to przeważnie finansowe łatanie budżetu szkół, które mają wtedy finansowy dołek. I takie pitu, pitu - kaska jest a nauki nie ma.
Tak wiem, ale muszę się teraz zapisać na kurs. Wolałabym zwyczajny semestralny lub roczny kurs, ale nie mogę znaleźć jakiegoś porządnego, który by ruszał od początku lipca...
może troche tak jest że to taki kurs na pół gwizdka ale nie ma co tracić kontakt z językiem. jak się nigdzie nie wyjeżdża za granice to można iśc tak dla samego kontaktu z językiem. w swoim oddziale speka up widziałem że są też specjalne promocje na wakacje. jak się opłaca to czemu nie?
Zapisując się na kurs nie wolno patrzeć jedyni na cenę, lecz na rekomendacje, długość działania szkoły językowej
Dokładnie tak...
Temat przeniesiony do archwium.