jaka szkoła w Warszawie - nacisk na komunikację

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

szukam szkoły językowej w Wawie dla której priorytetem jest nauka komunikacji. Kilka m-cy temu skończylem poziom Intermediate w TFLS, i jestem/byłem mocno rozczarowany sposobem zajęć. W ciągu kilku m-cy przerobiliśmy tonę gramatyki (podręcznik New Headway) i praktycznie nie nauczylismy sie z tego korzystać.
Nie chciałbym tego błędu powtarzać i tym razem szukam szkoły gdzie proporcje konwersacje-gramatyka będą przynajmniej w stosunku 50-50. Oczywiście dobrze byłoby gdyby cena za semestr nie przekraczała 1,5tys. PLN. Wstępnie myślałem o WSC, ale są bardzo nieelastyczni jeżeli chodzi o terminy zajęć, co mi mocno nieodpowiada.

Gorąca prośba o Wasze opinie, przemyślenia, sugestie i oczywiście dobrą radę ;-)....
witam
proponuje szkole FACE TO FACE przy Nowowiejskiej 4, super atmosfera, lektorzy są mili i bardzo zaangażowani.Wszystko jest na najwyższym poziome.Właśnie są takie zajęcia o jakich pytasz= conversation (30min)+grammar(30 min). Polecam !!!!!!!
Jeśli chodzi o dużą elastyczność i indywidualne podejście, to na pewno mogę polecić HappyHours w Warszawie. Sam decydujesz na jaki obszar rozwoju słownictwa Twój lektor ma kłaść największy nacisk.. i jeszcze autorska metoda motywacyjna, jednym słowem super szkoła, gorąco polecam :)
Dzięki za rady. Niestety strony internetowe tych szkół nie porażają ilością informacji ;-). Muszę podzwonić.
Tak wstępnie mój wybór padł na LinguaNova (mają doborą lokalizację, niezłe recenzje i ceny kursów, są w miarę elastyczni co do terminów zajęć), ale jeszcze zobaczymy...
Ja mogę polecić szkołę, na którą natrafiłam totalnie przez przypadek i z której jestem bardzo zadowolona. Szkoła nazywa się Communicate, jest nieduża, przyjazna, na Smolnej w Wawie, uczą na bardzo dobrym poziomie z nastawieniem na komunikację, naprawdę rewelacja.Nigdy więcej naciągaczy speak-up-ów.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe