Kursy językowe dofinansowane z EFS - Warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Może wiecie, która ze szkół językowych w Warszawie prowadzi kursy języka angielskiego dofinansowane ze środków unijnych (EFS)?

Pogooglałem i znalazłem jedynie z regionów poza woj.Mazowieckim i/lub tylko dla nauczycieli...
Hej. A moglbys zdradzic, gdzie znalazles te kursy dla nauczycieli? Pozdrawiam.
Ja prowadzę szkołę językową i rozpocząłem starania o dofinansowanie, ale niestety jest to piekielnie trudne i mało opłacalne dla szkół językowych i pewnie zrezygnuję ze starań. Inne szkoły też nie kwapią się do starań o dofinansowanie.
Witam,

wlasnie podejmuje temat otwarcia szkoly jezykowej i jestem zainteresowany temate uzyskania dotacji z Unii - np na zakup lokalu, zamiast najmu.

Z Pani wpisu zrozumialem, ze jest to trudne a praktycznie niemozliwe. Moge prosic o krotkie podsumowanie, zebym niepotrzebnie nie tracil czasu w tej kwestii?

Czy starala sie Pani sama o dofinansowanie, czy przez jakas firme, ktora to robi?

z gory dziekuje za odpowiedz
To pewnie też zależy, gdzie miałaby być prowadzona ta działalność. Jeśli w Warszawie, która jest najbogatszym miastem w Polsce, to trudno o dofinansowanie. Unia daje pieniądze na konkretne cele np. kształcenie i aktywizacja bezrobotnych. Taki kurs nie jest dla każdego. Ogólnie jest to bardzo skomplikowane, ale pewnie warto spróbować.

Pozdrawiam,
AN

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa