LONDYN-KURS????????????

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Mam pytanko dotyczace intensywnych kursów języka angielskiego(3 tygodnie)w Londynie lub Watford blisko Londynu.Czy moze mi ktoś polecić jakąś niedrogą i sprawdzoną szkołę?chciałabym pojechac we wrzesniu.Polskie biura zalatwiaja takie kursy ale sa strasznie drogie,moze ktos kto mieszka w Londynie wie o czyms bardziej dostepnym w cenie.Dodam ,że mam sie gdzie zatrzymac i nie musze szukac kursu z zakwaterowaniem.A czy wogóle duzo mozna sie nauczyc na tak krótkim kursie?moim problemem w nauce jest głównie konwersacja,odwaga do mówienia.Kto chetny poradzi mi ?
Czesc!
Ja tez poszukuje jakiejs korzystnej oferty na kusr w londynie. Tylko ze ja niestety nie mam mozliwosci zakwaterowania na wlasna reke, jestes szczesciara :) jestli znajdziesz jakas korzystna oferte to czy moglabys dac mi znac? bardzo mi na tym zalezy. Gdybys byla taka dobra ... :)
Pozdrawiam!
czesc jak cos bede wiedziec to napisze narazie jak widzisz nikt nie chce nic mi napisac!nikt nie byl na takim kursie?pozdrawiam
Witam, ja wybieram się do Londynu lipiec/sierpień na 4 tygod. intensywny kurs angielskiego (30 godz./tygod.) w LITE COLLEGE zakwaterowanie w domu studenckim. Całkowity koszt – przelot, kurs, ubezpieczenie, wyżywienie i niewielkie kieszonkowe to max. 1000 £. Szukam osoby najlepiej dziewczyny, która chciałaby pojechać ze mną. Mam 16 lat i szukam osoby odpowiedzialnej miłej i otwartej i naturalnie niebojącej się wyzwań. moje [gg] [email] PISZCIE SZYBKO!

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Kultura