Polecam Szkołę Języków Obcych METROPOLIS

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Polecam Szkołę Języków Obcych METROPOLIS w Pyskowicach - fajni lektorzy i super miła atmosfera, na dodatek uczą z zamiłowania a nie tak jak w innych szkołach...
[wpis usunięty]
Hej "Mosso" sam styl pisania już świadczy o tym kim jesteś, więc może nie wypowiadaj się na tym forum.
Zgadzamy się oboje z mężem - bardzo przyjemna szkoła i godna polecenia. Inne szkoły powinny brać z niej przykład. Tam faktycznie uczeń jest najważniejszy i to bez względu na wiek, a przy okazji, to ceny mają jedne z najniższych w regionie.
...o proszę, nawet Administratorowi nie spodobała się wypowiedź "Mosso" i racja, bo widząc jego posty na forum to można by rzec, że jest "specjalistą" od szkół językowych w południowej Polsce.
a cóż takiego napisał o szkole "METROPOLIS"? - w zasadzie obojętne co pisał, ja nadal potwierdzam, że jest tak SUPER!!! :-)
miało być "tam" a nie "tak" :-) [forgive me] :-)
Mam pytanie do forumowicza "PeterDoner" - piszesz o szkole "METROPOLIS" w Pyskowicach - chcemy z koleżanką się zapisać tam na niemiecki, czy może Ty też reflektujesz? Byłaby całkiem nowa grupa.
Oj, raczej nie znajde teraz czasu, moze na jesien, ale przypomnialem sobie ze moja kolezanka z Gliwic szukala fajnej malej grupy z niemieckim. Chodzi o grupe na jakim poziomie?
a jak wyglada sprawa od strony finansowej?? przyzoite ceny?
Moim zdaniem ceny mają bardzo konkurencyjne, nie wiem czy nie najniższe w okolicy - a biorąc pod uwagę stosunek ceny do merytoryki i atmosfery prowadzonych zajęć to uważam, że mogą być stawiani za przykład. Nie wiem czy to generalna zasada, ale jako stały klient, gdy umawiałem się na indywidualne lekcje dostałem jeszcze bonus! :-)
Urlop, urlop, urlop:) - ale już się skończył:(
"Peter" ten niemiecki to grupa początkująca.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia za granicą