ESKK

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Bardzo proszę Was o jakieś opinie o kursie multimedialnym w ESKK. Cokolwiek jakie macie doświadczenia z takim trybem nauki. Nie ukrywam mam bardzo malo czasu i nienormowane godziny pracy czy taka forma nauki naprawde da jakis rezultat? Dodam ze jestem na słabym poziomie władania językiem angielskim
Z góry dzieki za każda odpowiedz
Pozdrawiam
Na ten tematy było wiele postów, wrzuć hasło ESKK do wyszukiwarki na tej stronie, znajdziesz ich chyba tysiące.
Moim zdaniem to najlepsza szkoła dla dorosłych ludzi, którzy ze względów pozafinansowych nie mogą uczestniczyć uczestniczyć w kursach stacjonarnych a maja silna motywację do nauki. Możesz mieć pewien problem z wyborem kursu. Jeśli chodzi o angielski jest ich chyba 5, sprawdź w ofercie. Każdy kurs daje materiał na rok do 3 lat nauki. Wiecej sprawdź na ich stronie.
hej oczywiscie ze szukalam w wyszukiwarce jednak te posty byly sprzed ladnych paru lat a opinie nie byly za ciekawe doszlam do wniosku ze moze od roku 2006 zmienili - naprawili swoją polityke i chcialam poznac bierzące opinie na temat tej metody. czyli rozumiem ze ty korzystasz z ich uslug i jestes zadowolona?
pozdrawiam
Korzystałem bardzo dawno i rzeczywiście byłem i jestem zadowolony. a jeśli chodzi o opinie, to i w tym roku były na tym oraz kilku innych forach opinie raczej pozytywne. Opinie negatywne o różnych szkołach piszą zazwyczaj ludzie, którzy chcą BYĆ NAUCZENI, a nie uczyć się języka.
Ja również jestem bardzo zadowolona z kursów ESKK, polecam, aczkolwiek trzeba mieć silną motywację (mówi to uczennica liceum ...)
pozdrawiam.
niestety nie polecam, jezykow ucze sie od dawna i pracuje w ang / niemieckim (ad post kolegi powyzej)
traktuja Cie jak intruza, przeczytaj wczesniej regulamin korzystania bo okaze sie, ze nie mozesz wypowiedziec kursu nawet jesli chcesz (mnie strasza komornikiem), a materialy ktore wysylaja za 80 pln w rzeczywistosci sa kilkoma kartkami z nadrukiem i plytka, z ktorej nic nie wynika. osobiscie uwazam za glupote wydawanie 80 pln za cos co efektywnie nie kosztowaloby ani 10 pln.
poszukaj kursow na allegro / w swojej okolicy, a jesli chcesz sie uczyc angielskiego to takie miejsce jak to jest o niebo lepsze i for free. poczytaj sobie artykuly, zamow newslettery o tematyce Cie interesujacej, kup sobie obcojezyczna ksiazke, nauczysz sie wiecej i lepiej.
mam nadzieje ze pomoglo?
jesli potrzebowalabys jakis konkretnych miejsc / podpowiedzi to pisz na prv, chetnie Ci wysle.
Ja się naciąłem . Dno za astronomiczną sumę . Jak kto nie wierzy niech porówna program do nauki słówek z ESKK a powiedzmy eTeacher.Serdecznie odradzam
Kursy ESKK są dla ludzi, którzy z różnych względów (np. zmianową pracę) nie mogą uczyć się na kursach stacjonarnych, a język poznać muszą lub bardzo chcą. materiały są drukowane rzeczywiście na nienajdroższym papierze, ale są opracowane tak, by każdy mógł się z nich uczyć samodzielnie. Płyty sa pomocą bardzo pożyteczną. Niektórzy uczestnicy tego forum bardzo na nie narzekają, ale oni nie lubią się uczyć, chcą być nauczenie.

A co do ceny, to kursy stacjonarne kosztują zazwyczaj ok. 500 zł za semestr, w ESKK wypada 6x45-270 zł za semestr. Porównajcie sami.

Te 80 zł miesięcznie prawdopodobnie płaciła pani, która zamówiła kurs intensywy.
pomoglo pomoglo
po dokladnym przeanalizowaniu tego rodziaju kursu jestem podobnego zdania, ze tak naprawde to to jest naciaganie ludzi na kase juz w speakup sie zlapalam wiec drugi raz sie nie dam.
A postepu i motywacji jak nie bylo tak nie ma ;( w slad za przysłowiem "niechcem ale muszem"
pozdrawiam
Angielski dla początkujących, najnowszy cennik:
# opłata za kurs (materiały lekcyjne i opieka nauczyciela): 48,40 zł
# opłata za płytę CD: 7,40 zł
# opłata za pakiet multimedialny (opcja): 9,90 zł miesięcznie
# opłata za audiobook (opcja): 9,90 zł miesięcznie

Jak widac za semestr zapłacimy dość sporo.
Moim zdaniem nie opłaca się. Lepiej kupic za 40 zł np. Angielski no problem, i za te nie wielkie pieniądze będzie można się sporo nauczyc.
Okazuje się, że trochę to podrożało, nie mniej jednak semestr w ESKK nie jest droższy od semestru w szkole stacjonarnej.
Jednak ludziom dorosłym, którzy mają motywację, a nie mogą uczestniczyć w kursach stacjonarnych opłaca się.

Jestem fanem pakietów "SM First Steps in English" i "SM the Next Steps to English". Pakiety "SM English? No Problem!" powinny się tak naprawdę nazywać "SM First Steps in English PLUS". Ich autor Dr Henryk Krzyżanowski jest moim "guru", ale mimo to uważam, że kursy ESKK są lepsze. Przede wszystkim lepiej jest w nich prezentowana gramatyka.

Gdyby SuperMemo World i ESKK porozumiały się, mogłyby powstać bazy o wiele lepsze od baz Dr Krzyżanowskiego i od baz z pakietu " SM Extreme English".

Podkreślam jednak, że kursy ESKK przeznaczone są dla dorosłych, którzy są bardzo zmotywowani. Absolutnie nie nadają się dla młodych ludzi, którzy muszą chodzić na angielski, i mażą o tym żeby zdać maturę podstawową na 30%.
Temat przeniesiony do archwium.