Lingualand Kraków - opinie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Zastanawiam się nad wskoczeniem do grupy pre-CAE do szkoły Lingualand. Pasuje mi lokalizacja i cena kursu. Dowiedziałem się że grupy są współprowadzone przez dwóch lektorów, lektora polskiego i native speakera. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć o tej szkole?
Wiem że trudno wymiernie ocenić wartość nauki, są inne kursy na karmelickiej, ale za 150-200 zł więcej.
Pozdrawiam
wiesz, chodziłem do tej szkoły i to takie bardzo typowe było... nic ciekawego szczerze mówiąć... ja polecam Ci kurs we 3lions za bodajże 495zł na krupniczej- lekcje w małych grupach, ciekawe, bo nie siedzisz nad książką, tylko rozmawiasz o ciekawych i akturalnych te,matach, a do egzaminu przygotują CIę ćwiczenia zamieszczane w inetrnecie... do tego Steve, dyrektor szkoły, jest zawsze do Twojej dyspozycji, bardzo pomocny, można do niego napisać ze wszystkim... ja zdałem CAE poc tej szkole na bardzo mocne B, więc polecam, wiele moich problemów mi tam wyjaśniono...
jak coś, to tu masz stronkę http://www.3lions.pl/
za taką cenę, tylko native speakerzy, mysle ze warto... a pisze tu o tej szkole tyle dlatego, ze naprawde uwazam ze jest swietna, mam wobec nich wielki dlug wdziecznosci i polecam serdecznie KAZDEMU!
Panu juz za reklame podziekujemy. Przestan zasmiecac forum swoimi reklamami 3lions
Ja skończyłam po sąsiedzku Inter Lang & Text. Też miałam 2 lektorów - native i polski. Polecam szkołę. Nie wiem czy jest różnica w cenie, ale może warto sprawdzić. O 3lions nie słyszałam.
hej, tak sie składa, ze ja też chodzę do 3 lions, i jestem bardzo zadowolona. To żadna kryptoreklama, ale w zaskakująco niskiej cenie zajęcia tylko z nativami (dobrze przygotowanymi!!), ciekawe, nieduża grupa. A szkoła dopiero startuje, stad niska cena i niewiele osób wie o niej. Ja ją znalazłam przez przypadek, ale ciesze się że nie wyladowałam w bezdusznym molochu, więc polecam!!
O 3 Lions nic nie slyszalam od nikogo, kto jest/byl ich uczniem. To chyba jakas nowa szkola. Ja nie lubie ryzykowac z nowinkami. Wole drozej, ale cos sprawdzonego. Zapisuje sie od tego semestru do Gama-Bell. Uczyli tez u męza w firmie bylo bardzo OK.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia