jaka szkole wybrac (Wrocław)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich. Wlasnie zamierzam rozpocząc nauke jezyka angielskiego, tylko nie za bardzo wiem jaka metode wybrać
callana czy tradycyjną. Zależy mi na szybkiej i intensywnej nauce zakonczonej egzaminem FCE. Z tego co się dowiadywałem metodą callana trwa to znacznie szybciej (2 lata, tradycyjna nawet do 4!!), poza tym szkoly uczące metoda callana daja pisemna gwarancje zdania egzaminu, czy ktos moze wie jak to dokladnie jest i moze mi to wytlumaczyc, bede bardzo wdzięczny.Aha jeszce jedno jaka szkole wybrac we Wroclawiu, zastanawiam sie nad Germanica lub TOP English School.

z gory dziekuje za wszystkie informacje
O matko!!!!!!! Daja pisemna gwarancje? Hahahahahaha, tak dawno juz sie nie usmialam... Czy daj gwarancje na okreslony czas, np 2 lata, jak przy zakupie lodowki? ;-) Gwarncje to masz jak sie bedziesz przykladac do nauki - jak ktos sie nie bedzie uczyl, wkuwal slowek itp tom zadna gwarancja nie istnieje... A niestety sa osoby ktore mysla ze chodzenie tylko na kurs wszystko zaltwi - ze jakas magiczna wrozka zakoduje wszystkow mozgu i czesc...
No ale to tyle moich refleksji.
Dopytaj sie dokladnie jakie sa roznice (szczegolowo) pomiedzy tymi systemami i wybierz ktory najbardziej ci odpowiada.
Pozdrawiam
hej!!! ja chodzę do top english. Nauka metodą callana polega na tym, że jest lektor, który zadaje grupie określone pytania, które są też w książce. I jesteś na wyższym poziomie, tzw. stage\'u to wtedy lektor coraz szybciej mówi. ważne jest także to, że na każdej lekcji jest inny lektor, żeby nie przyzwyczaić sie do jednego akcentu danego lektora.
uczyłam się metodą tradycyjną i uważam, że callan jest OK, ale jako dopełnienie tradycyjnej nauki. Dowiedziałam się tam wielu ciekawych rzeczy, np. różnic jakie występuja pomiędzy niektórymi wyrazami - synonimami, szybkiej rakcji na zadawane pytania.
POZDRWAIAM
A ZAPOMNIAŁAM JESZCZE DODAĆ, ŻE POWAŻNIE DAJĄ GWARANCJĘ, JEDNAK DOPIERO PO DWÓCH ZDANYCH STAGE\'ACH ( EGZAMINACH )
Hej. Metodą Kolana to można się uczyć na emeryturze:) hehe. Polecam metodę komunikatywną. Ta gwarancja to jakaś ściema:))) Polecam sprawdzoną i znaną szkołę
Witam, polecam nowo powstałą szkołę we Wrocławiu znajdującą się na Krzykach, zajęcia odbywają się tylko w małych grupach (4-6os) lub indywidualnie. Każdy uczeń może spokojnie się wypowiedzieć, a lektor też może poświęcić więcej uwagi każdej osobie. Oprócz angielskiego jest tam również hiszpański i niemiecki. Poza tym, mają super fajne wnętrze i zawsze można napić się świeżo mielonej kawy... Jest to na pewno świetna alternatywa dla tych którzy oczekują wysokiej jakości zajęć oraz miłej kameralnej atmosfery:) www.simplyspeaking.pl
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa