STAIRWAY SCHOOL OF ENGLISH

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos moze sie podzielic wiadomosciami na temat tej szkoly?jestem z krakowa i zamierzam rozpoczac nauke jezyka \"na powaznie\" a na rynku jest teraz tyle szkol ze nie weim ktora wybrac.....jednak o tej slyszalam najlepsze opinie...prosze o porade...kogos doswiadczonego doswiadczenia;-)
Hej, choc nie jestem juz z Krakowa to mam rozeznanie co do szkol jezykowych. Gdybym rozpoczynal nauke od poczatku lub byl na poziomie przed fce to zdecydownie wybralbym Callana na Straszewskiego. Jest to rewelacyjna szkola a jesli chodzi o konwersacje to sa one za darmo z nativami z tej szkoly co wieczor po zajeciach w przeroznych pubach. A jesli bylbym na wyzszym poziomie to zdecydowanie International House z arogiem od Callana. W obu przypadkach nauczyciele to 100% native speakers - bardzo zyczliwi, pomocni i zafascynowani uczeniem. Polecam te dwie szkoly - ucza bardzo rzetelnie. A co do Callana to nawet jesli nie lubisz metody - idz na zajecia probne na straszewskiego i sama zobacz a potem zdecydujesz czy naprawde tej metody nie lubisz. Powodzenia!
Co do stairway to faktycznie opinie ma niezłą, nie uczyłem się tam pewnie bym tam nawet teraz się wybrał ale... nie dysponuje taka kwota 1620zł/rok :/
cqcq
fgjsfhfjsssssssss