TOEFL iBP

Temat przeniesiony do archwium.
16 lutego rejestrowalam sie na test TOEFL i juz nie mozliwosci rejestracji na komputerowy, na 3 marca mam wyznaczony termin na internetowy, przygotowywalam sie na komputerowy, a internetowy jest podiobno trudniejszy, co sadzicie, czy roznia sie poziomami ?
Z tego co znajduje się na stronie ETSu wynika, że egzamiy mają być na zbliżonym poziome trudności. W końcu, studenci, którzy zdali poprzednią wersję nie mogą mieć lepszej sytuacji od tych, którzy zdali wersję ze Speaking.

Jeśli przygotowywałaś się do wersji komputerowej to nie ma powodów do paniki. wejdź na stronę:

http://toeflpractice.ets.org/

zarejestruj się i rozwiąż bezpłatnie komponenty reading i listening. za niewielką opłatą będziesz mogła rozwiązać inne moduły tego egzaminu i zobaczyć jak Ci poszedł ten 'próbny' egzamin.

Gdzie bedziesz zdawać wersję internetową 3 marca? W Warszawie?

Pozdrawiam i wyluzuj, nie będzie źle.
czesc , dzieki za dobre slowo, egzamin mam na terenie USA, skorzystalam z krotkiej wizyty u przyjaciol w stanie Maine w Fairfield, kupiLAM SWIETNA KSIAZKE"kAPLAN", SA TAM 4 PELNE WERSJE EGZAMNIU, i nawet przykadlowe odpowiedzi na speaking i na essay, jak juz bedzie po , dam znac jak bylo, i zaraz kilka dni po wracam do domu :)
hi, jestem juz po TOEFL IBT, wyniki za kilka dni, ale wstepnie bylo o.k,
czasu malo, trzeba sie liczyc z kazda minuta , szczegolnie na reading i leasing, jak ktos nie mial mozliowsci wyprobowania swojego jezyka w naturalnych warunkach, czyli min. kilka m-cy w stanach lub innym anglojezycznym kraju bedzie mial problem z speaking i czesciowo z leasing tez, sa to dialogi i wyklady z zycia wziete a nie z ksiazek , ktore tluczemy na lekcjach w liceum.
A teksty na reading sa tekstami z wykladow i ksiazek roznych kierunkow na studia, mi np. trafil sie miedzy innymi biznes obecnie i w Europie Feudalnej,
to tyle, nie wiem co by tu jeszcze napisac , jak macie jakies pytanko, to jeszcze tu zagladne