Wyjazd turystyczny dla przygód z integracją - poszukuję pomysły, możliwości, rozwiązania.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Planuję w swój najbliższy urlop wyjazd do Anglii. Generalnie mam przyjaciela w Londynie, więc napewno na razie planuję się zwiedzanie Londynu. Ale jadę, żeby wypocząć i nie chcę takiej nudy. Z doświadczenia wiem, że Londyn znudzi się już po 3-4 dniach, a spędzając z przyjacielem dwa tygodnie, szybko jeden drugiemu znudzimy, siłą rzeczy.
Nie bawi mnie tyrystyka i wypoczynek, gdzie jak baran w chlewie krążysz po mieście i użerasz się wieczorami, tak jakby na tym mieście kończył się świat.

Więc szukam jakąś opcje, żeby pojechać i poznać ludzi i najlepiej miejscowych. Najlepiej takich z którymi bym podróżował czy coś w ten desen. Jakiegoś miejsca czy WYDARZENIA kulturowego, sportowego które może mieć tam miejsce gdzie można jakoś zakręcić się i znaleść jakąś ekipę.

Chciałbym żeby wyjazd wyglądał dynamicznie, zdarzały się jakieś przygody, wypady w różne miejsca, poznanie nowych ludzi. Rozumiem, że każdy tak by chciał, dlatego zakładam taki wątek. :) Proponuję wspólnymi siłami i naszymi kreatywnymi pomysłami wymyślieć jakiś taki wyjazd z "adrenaliną". ;)

Pomysły które już mi krążą po głowie:
-Obóz studencki, lub jakikolwiek inna atrakcja tego typu.
-Jakieś szkolenie, konferencja.
-Festiwal
-Wyjazd w góry
-Puby

W związku z tym, proszę osób które już dobrze znają UK napisac co im się kojarzy z tym i jakieś swoje pomysły.

Dziękuję,
Pozdrawiam :)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa