postgraduate ? ? ?

Temat przeniesiony do archwium.
hej

Moze zaczne od krotkiego wprowadzenia :)
Skonczylem Poltechnike Warszawska z tytulem inzyniera.
Od pewnego czasu jestem w Londynie i przyszlo mi do glowy by sprobowac zdobyc tutaj tytul Master z pokrewnej dziedziny odnosnie mojego dyplomu z Polski. Upatrzylem sobie juz nawet uniwersytet - City Universisty of London. W obecnej chwili moj poziom angielskiego nie jest na tyle mocny by startowac na jakikolwiek uniwersytet ale poprostu chcialbym w pewien sposob zaplanowac sobie przyszlosc i wiedziec jak to jest z tymi studiami w UK, informacji nigdy za wiele ... ;), przechodzac do konkretow,

czy polskie dyplomy sa honorowane na rownym poziomie z dyplmami z UK.
Zastanawiam sie czy moge dostac sie bezposrednio na postgraduate course czy wpierw musze uczeszczac na jakis kurs 0-rowy, cos w rodzaju foundation year jaki jest przed kursami undergraduate.
Slyszalem ze czesta praktyka iniwersytetow w UK jest odsylanie aplikanta z dyplomem z poza UK o rok wstecz?? (mam przez ten rok rozumiec foundation course czy poprostu zostane odeslany na ostatni rok kursu undergraduate, nastepnie ukonczenie tego kursu i dopiero aplikowanie na kurs postgraduate.
Czy moglby ktos wyjasnic mi moje powyzsze rozterki ??
wielkie dzieki
pozdrawiam
Tomek
Tomek,
Try the university website to get details.
From what I know you have to reach an acceptable level of English - so many points etc before you can be accepted on any course, this must be documented.
Better still, wait until the University holds an 'open day' where you can get advice, literature etc.
There is a new website www.londynek.net (po polsku) try to get some info there.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa