do angli samochodem

Temat przeniesiony do archwium.
witam
wybieram sie do angli samochodem jaka jest odleglosc i jak mozna najtaniej dostac sie do angli prom czy eurotunel
z gory dzieki
najtanszy prom to speedferries - www.speedferries.com pozdrawiam
Ciekawi mnie dlaczego samochodem - a odleglosc zalezy od ktorego miasta w Polsce do ktorego w Anglii. Czy nie lepiej samolotem, (moze nawet wyjdzie taniej) a jak tu Ci jest potrzebny samochod, to uzywane sa tanie.
witam! ja mam podobne pytanie jak kolega, otóż interesuje mnie odległośćccc w km z krakowa do londynu. wybieram się samochodem. z odpowiezi wcześniejszej wiadomo już, ze prom jest tańszy. ciężko powiedzieć na którą godzinę rezerwować prom. dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam sławek
Zalezy jak szybko jedziesz i ktora trase wybierasz - ja jezdzilam autobusami z Krakowa to Anglii -wiem, ze szybciej mozna autem, ale najlepiej jak masz wiecej kierowcow. Trasa, ale mowie AUTOBUSEM (duzo ludzi, potrzeba na dworzec jechac itp) zaczynalismy w Krakowie 9.30 rano jednego dnia i bylismy w Londynie o 13tej drugiego dnia- caly czas jazda (zmiana kierowcy) - odloz pare dobrych godzin - ale daje ci to przyklad.
zadałeś pytanie, które mnie też interesuje, bo jadę pod koniec czerwca do Anglii samochodem, może masz już jakieś informacje na ten temat? [email]
bede wdzięczny za wskazówki
na tej stronie wpisz sobie dwa punkty np krakow - londyn i ok http://www.viamichelin.com
witam .. ja chcialem zapytac czy ktos nie ma 2 miejsc w aucie .. oczywiscie zrzuta na paliwo :) mamy po 18 lat i chcemy pozwiedzac londyn :) prosze o kontakt 6[tel]lub [gg] mail : [email]
szukam transportu do londynu autem pod koniec czerwca.
888070414
Temat przeniesiony do archwium.