Firma z Częstochowy Czy ktos zna???

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialem sie dowiedzieć cos na temat firmy:
Doradztwo AMC 42-200 Częstochowa al. Najświętszej Marii Panny 40/30
telefon: [tel]
Czy ktos miał z nia jakieś doświadczenia?

Ja dzwoniłem na podany numer i powiedzieli mi że wysyłają ludzi za granicę do pracy w różnych zawodach ale wszystko zaczyna sie od wypełnienia druku za który trzeba zapłacić 44zł przekazem pocztowym na podany wyżej adres, następnie wysłac go do jak mi powiedziano centrali firmy w Kutnie i tam załatwiaja prace poprzez agencję pośrednictwa w UK, na pracę czeka sie 3-4 tygodnie i trzeba jeszcze zapłacić ok 650zł za jakies tłumaczenia, ubezpieczenie czy cos tam jeszcze. na moje pytanie czy maja zezwolenie ministerstwa pani w słuchawce powiedziała mi że oni sa firma prywatną i działaja od 1997 roku.

Chciałbym sie dowiedziec czy ktos tam dzwonił i czy płacił za wniosek itd?
ewentualnie prosze pisac do mnie na meial [email] lub [gg]
Bo nie wiem czy to jest jakieś oszustwo czy uczciwa firma.
Wszystkie komentarze sa mile widziane?
Ja napiszę tylko tyle, że o ile wiem to nikt nie powienien pobierać żadnych opłat za pośredniczenie w sprawach pracy. NIe wiem jak sie ma sprawa w tym przypadku, bo nie jestem żadną specjalistką, ale kiedyś jak byłam z mamą w wojewódzkim urzędzie pracy w Krakowie, o na ścianie była przyklejona infmormacja, że pobueranie opłat za wysłanie kogoś do pracy jest nielegalne i jest to zwykłe oszustwo. Dla porównania podam przykład. Otóż dwie moje kuzynki jechały do pracy za granicę, i tam gdzie one wszystko składały itp. czyli chyba w Busku brali opłatę, z tym, że oni pośredniczyli, a np. ludzie jadący do tej samej pracy, ale składający papiery w Krakowie już nie płacili, czyli Ci ludzie z Buska jak łatwo się domyślić grali nie fair i zapewne wzięli kasę dla siebie. Radzę naprawdę wszystko dokładnie sprawdzić. I jak mówię może w tym przypadku wszystko jest ok. Pozdrawiam serdecznie