Kto pojedzie ze mną do Londynu?Razem raźniej :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Od października wyruszam do Londynu szukać pracy i przede wszystkim zakwaterowania, ale sama trochę się boję, więc jeśli ktoś też ma takie plany to chętnie się spotkam, bo razem zawsze lepiej.. Pozdrawiam serdecznie i czekam na propozycje :)
Czesc!

Też wybieram sie w październiku do anglii zastanawiam sie nad londynem lub północa anglii manchester czy sheffield. Ile masz lat i gdzie mieszkasz w polsce?

Pozdrawiam!
Hej. Ja pochodzę z wielkopolski a dokładniej okolice Konina i mam 19 lat.. Jeśli zdecydujesz się na Londyn, to będzie mi bardzo miło :) Teraz Ty napisz coś o sobie.. Pozdrawiam!
Agatka ja tez wybieram się w poszukiwaniu pracy odezwij sie na maila
[email]
basyap cos mi się dzieje z pocztą.. napisz proszę na moje [gg] pozdrawiam!!
Hello!Ja tez wybieram sie w paZDZIERNIKU do londynu wiec jesli sie zgodzisz to moge pojechac z Toba
CZe dziewcyzny jeśli ja mogę coś zasugerować to zamiast londynu polecałabym raczej okolice Leeds,Newcatsle i Dalrington ,tam prace macie za 5 od reki i nie ma tam wielu Naszych rodaków;)
Ja tez planuję jechać, ale chyba jednak za pośrednictwem urzędu pracy. Mój angielski nie jest doskonały, więc to chyba jedyna szansa.. Gdzie najlepiej szukać mieszkania? Wiecie coś na ten temat?
Mój wykładowca na studiach mówił, że nataniej jest u ludzi o korzeniach Indyjskich, ponieważ oni ze względu na to, że Anglia kolonizowała długo Indie, mają teraz sporo zniżki jeśli chodzi o wszelkie opłaty..
Pozdrawiam
Hej Agatko
Ja też wybieram się do anglii wiec napisz kiedy dokładnie i wogole czy jest to nadal aktualne moj adres [email] lub eska na 5[tel]
Witam! Ja tez jestem z okolic Konina i chce w najblizszym czasie jechac do U.K w celach zarobkowych.Chętnie zabralbym sie z kims.We dwoje a nawet jakąś grupą ludzi to raźniej. Prosze napiszcie mi jakim środkiem transportu jedziemy i ile musze mieć kasy na bilet.Pozdrawiam i prosze o kontakt.
Mógłbyś by moim synem ale to nie jest problemem.Ja wraz z koleżanką lecimy 06.10 z Krakowa do Newcastle nie znamy angielskiego lecimy w ciemno nie mamy noclegów.Sytuacja zmusiła nas do takiego desperackiego kroku.Ja sie wyrobisz z czasem to lec z nami.Lot Kraków londyn Luton 16.40 pozdrawiam
Ja juz jutro jade do Londynu. Wybrałem opcję Autobus, ponieważ jest o wiele tańsza i bilet powrotny jest ważny przed długi okres ( mój ma 6miesiecy). Za autobus zaplacilem 355zl, jade 20h takze jest luz.
Bede mieszkał w Okolicach Greenwich...
Znajomy mówił, ze pracy teraz jest o wiele więcej , z faktu ze studenci powyjeżdżali z kraju...- to oczywiste...

Chetnie poznam tam jakąs dziewczyne zeby nie nudzić sie w weekendy:]
Mam 19 lat i jestem z ok wrocka
Temat przeniesiony do archwium.