Camp Taconic 2011

Temat przeniesiony do archwium.
61-71 z 71
| następna
Jako, że od 3 dni czekam na aktywacje konta na nowym forum no i chyba sie nie doczekam postanowiłam napisać tutaj. Czy mogę sobie teraz wymienic paszport? bo chciałabym mieć biometryczny a poza tym mam takie dosc kiepskie stare zdjęcie i mysle ze na tak daleka podroz warto to zmienic. Tylko nie wiem czy juz nie jest za pozno...
Cytat: MadzkaCK
Czy mogę sobie teraz wymienic paszport? bo chciałabym mieć biometryczny a poza tym mam takie dosc kiepskie stare zdjęcie i mysle ze na tak daleka podroz warto to zmienic. Tylko nie wiem czy juz nie jest za pozno...

Najlepiej jak zadzwonisz do biura i się spytasz bo jak aplikowali po Twoje dokumenty wizowe to nie wiem czy można potem zmieniać paszport, dlatego lepiej zadzwonić i się dopytać;)
hej, spelniacie jakies specjalne warunki (doswiadczenie w gastronomii itp), ze przyjeli was na Taconic?
Ja miałem spore doświadczenie w pracy na budowie więc dostałem się na maintenance;)
no jesli chodzi to tez potrafie pare rzeczy z budowlanki/wykonczeniowki - kafelki, panele, boazeria, troche murowanie... Nie wiesz czy mam jakies szanse? Aha - moj angielski nie jest dobry. Rozumiem wszystko co sie do mnie mowi natomiast jesli mam cos powiedziec to wychodzi to srednio gramatycznie, brakuje slowek itp... Czy jest to powazna bariera na targach? W ogole jak wyglada taka rozmowa z pracodawca?
edytowany przez pavulon89: 26 sty 2011
i jeszcze ile musieliscie wziasc ze soba kasy do stanow (kwota w formularzu ds 2019) i czy ktos to realnie sprawdza?
Na targach chodzi przede wszystkim o to, żeby nawiązać kontakt w rozmowie. Pytania na pewno będą dotyczyć aplikacji, co chcesz robić na campie i jakie masz w tym zakresie doświadczenie. Warto także przygotować sobie parę pytań do dyrektora, żeby pokazać swoje zainteresowanie campem.
Odnośnie kwoty, którą trzeba wziąć do USA to sugerowane jest 250$ ale to już zależy od Ciebie i nie jest sprawdzane. Na pewno musisz mieć środki, żeby z lotniska dojechać w pobliże campu (te pieniądze są Ci zwracane na campie). Kolejna sprawa to taka, że idąc do lekarza w USA płaci się samemu pierwsze 100$ a reszte pokrywa ubezpieczenie więc trzeba być na to przygotowanym;) No i wiadomo, że wypada mieć też jakieś pieniądze żeby skoczyć czasami po pracy do baru albo sklepu;)
Aha, ważna informacja jest taka, że jest zapotrzebowanie na chłopaków więc masz spore szanse;)
no nareszcie sensowna i wyczerpujaca odpowiedz - dzieki ;)
Witajcie witajcie,
Troszkę się zamuliłam i nie wiedziałam że Bartek tu takie pogaduszki urządza. No ale nareszcie wróciłam wiec nie musicie się martwić :P Mam na imię Natalia i także jadę na camp już po raz drugi. Na campie będę sobie kelnerować. Pochodzę z okolic Poznania wiec chętnie się spotkam z dziewczynami które też studiują w tym pięknym mieście, i zdradzę tajniki Camp Taconic. W tym roku jadę na camp z moimi koleżkami czyli Karolem i Maciejem ( pewnie się jeszcze odezwą).
A tak to jeszcze powiem że stęskniłam się za wami:D Pogodnej sesji i buziaczki buziaczki.
Hej Drożdżi:) Temat się przeniósł na oficjalne forum CL: www.campforum.pl Widziałem, że ludzie z poznania kombinują jakieś spotkanie;)
Temat przeniesiony do archwium.
61-71 z 71
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa