Tanie rozmowy do polski 1p/min a nawet taniej

Temat przeniesiony do archwium.
Powiem szczerze, wszystko ładnie pięknie jeeli nie jest potrzebna pomoc, wykazy rozmów no i oczywicie póki kasa wpływa na konta tych dostawców.

Ja szukałem czegoś więcej dla mojej firmy i rodziny, przede wszystkim, naprawdę taniego, wygodnego i niezawodnego. Więc troche przetestowałem różne serwisy proponujące różne ceny, nie zawsze ceny były podawane ze wszystkimi opłatami. Dlatego mała przestroga, czytajcie regulamin a na pewno nie stracicie.
Znalazłem ostatnio taką stronę www.net4call.co.uk

Dlaczego polecam:
- Tanie rozmowy z Polski i z UK , niezależnie gdzie jesteś
- Panel klienta- możesz na bieżaco kotrolować gdzie dzwonisz, ile wydajesz, drukowac faktury,dodawac numery dostepowe itp
- żadnych ukrytych kosztów , jak np. w innych serwisach pobieraja oplate za połączenie czy nawet jeżeli ktoś nie odbierze połączenia
- możesz korzystać z jakiego telefonu chcesz i do twojego konta dopisać nieograniczoną liczbę telefonów, np dla małych firm idealne. Jedno konto wszyscy płacą tyle samo (stacjonarny czy komórka) a szef wie ile zostało wydzwonione i gdzie.
-numery dostępowe w Polsce i UK. Można dodać numer dostępowy w Polsce dla rodziny lub znajomych i wtedy po bardzo niskim koszcie będzie łączyć się z tobą.
-doladowujesz ile chcesz (min £3)
-w przyszlosci polaczenie z bramka Voip. Bedziesz mógl mieć w Anglii stacjonarny numer polski i angielski, dla firm idalne rozwiazanie, klienci z polski dzwonia na Polski numer a z Anglii na angielski a ty wszystkie rozmowy odbierasz w UK lub PL w zależności gdzie twoja firma się znajduje.

rozmowy do polski
1p/min - stacjonarne
4p/min - komórki

na komórki jest opcja 5% taniej bez prezentacji numeru

ceny zawieraja WSZYSTKIE OPŁATY można sprawdzić inne serwisy jakie opłaty są dodawane do każdego połączenia i sprawdzcie www.net4call.co.uk a zobaczycie ze na koniec miesiąca wyjdzie w www.net4call.co.uk znacznie taniej. Problem z innymi serwisami jest taki, że tak naprawdę nie wiesz ile jest pobierane za Twoją rozmowę, tutaj wszystkie ceny są jasno pokazane w Panelu Uzytkownika.


Możesz przetestować serwis za darmo- dają 5 min na rozmowy stacjonarne
edytowany przez net4call: 20 lis 2012

« 

Pomoc językowa