Camp Leaders/Camp America 2015

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 46
poprzednia |
Hej, czy ktoś już składał aplikację na 2015 rok? ja jestem w trakcie i byłby to mój pierwszy wyjazd na campa.
ja będę też jechać na campa! :) ale nie mogę się zdecydować czy jechać z Camp Leaders czy Camp America. Ktoś wie czym one się różnią?
Z którego programu Ty jedziesz?
Hej jadę z cl. Są bardziej rzetelniejsi.
Równiez polecam Camp Leaders, mają sprawdzonych pracodawców, czyli nie jedziesz gdzieś w kosmos, tylko do miejsca sprawdzonego. Dodatkowo podane są u nich na stronie wszystkie koszty, czyli na lotnisku nie wyskoczy Wam chochlik w postaci dodatkowej opłaty (koleżanka tak miała z Campu America...)
A dla podszlifowania języka- megawarto!!!1
Hej. Ja juz wypelnilam aplikacje, jednak ciagle sie waham. Martwie sie o moj angielski. Piszcie skad jestescie i na jakim etapie sie znajdujecie.
cześć, ja mam aplikację wypełnioną w 95 %, czekam na wizytę u lekarza i na nowy paszport, w tym tygodniu chcę podpisać umowę, jestem z małopolski, też się obawiam o angielski, ale po to jest ten wyjazd aby go podszkolić ;)
Hej :) Werrrka, a skąd z małopolski jesteś? Bo ja się zastanawiam nad wyjazdem, szukam kogoś kto by poleciał ze mną jeżeli byłaby taka możliwość :D
Dziewczyny, a kto Wam udzielał/ udzieli referencji?
trener, korepetytorka i wykładowca ich poprosiłam o referencje, pattiee wysłałam wiadomość na priv, mieszkam w Krakowie
Siemanko, własnie wypełniam aplikacje na CL. Też jestem z Krakowa. Wie ktoś ile trzeba czekać na rozmowę z konsultantem ? Czy rozmowa jest po angielsku ? Z góry dzięki :)
hej :) ja właśnie zastanawiam się nad złożeniem aplikacji do cl :) Wiecie gdzie są te kampy? Mniej więcej, koło jakich miast albo chociaż w jakim stanie? Czy ktoś z Was stara się pojechać w jedno miejsce z kimś znajomym? Ja bym chciała aplikować z przyjaciółką i zastanawiamy się jaka jest szansa, że będziemy razem...
Aaaa, powiecie mi jeszcze skoro już aplikowaliście, czy jest szansa, że zdążę załapać się na ceny, które są teraz, czyli te 1760, skoro jeszcze nie zaczęłam swojej aplikacji? Jest 24 listopada... przeczytałam gdzieś, że aplikacje wypełnia się nawet do 2 tyg :(
trampek0902, ta cena obowiązuje do końca listopada, a poźniej cena idzie w górę, ale jak mówił przedstawiciel to jest o około 50-70 zł wiecej :)
chomikoo, do mnie konsultantka dzwoniła po paru dniach od zarejestrowania się w stystemie. Najpierw sprawdziła poziom języka, a poźniej opowiadała mi o całej procedurze i o kampach.
Dzięki za odpowiedź... jak 50/70 zł to luzz :) myślałam, że może to będzie z 500 zł xD A tak to na spokojnie można zdążyć zaaplikować :) A macie informację gdzie mniej więcej są te kampy?
Trochę się denerwuje :P czego można się spodziewać na takiej rozmowie ?
Spokojnie, to nic strasznego. Konsultant zada ci pare prostych pytan po ang.
Ktoś jedzie może na targi do Lublina 8-10. 12 ?
ja już po wstępnej rozmowie, muszę wysłać im umowę :) ktoś ze Szczecina ?
patuchahrb, Długo czekałaś na rozmowę? Czy sama się z kontaktowałaś z CL? Bo ja już tydzień czekam na kontakt
dzwonili do mnie ale mozesz mejla napisac :)
Dzięki dzięki tak zrobiłem. Umowa już podpisana :D Wybiera się ktoś na targi do Krakowa 15 grudnia ?
Hey! A ktoś z was był tam sam? Ja nie mam z kim jechać i troszkę sie boje xD
też jade sama :D skąd jesteś ?
Z Warszawy. Jeszcze nie aplikowalam bo boje sie ze przez święta mogą do mnie nie zadzwonić, albo cos. A Ty juz wszystko wiesz? Masz załatwiona prace? Jak to wyglada? :)
+ myślicie ze jak mam ang B2 to da radę?
Zostało mało miejsc. Dasz spokojnie;-)
Hej :) patuchahrb, ja jestem ze Szczecina :D Masz już placement?
nie mam jeszcze :p a Ty ?
hej mam do Was pytanie czy w aplikacji też macie "0 review"
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 46
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie