Anglia - Hull

Temat przeniesiony do archwium.
Wybieram się do pracy do miejscowości Hull i szukam jakiś informacji na temat tego miasta. Jeżeli ktoś coś wie lub ma namiary na jakieś ciekawe stronki to byłabym bardzo wdzięczna :)
Pozdrawiam Serdecznie :)
Witam Ja jestem Beata i mieszkam w Grimsby.Powiem Ci tyle: Bylam w Hull 2 razy i wydaje sie fajnym miastem:))Ale jest duzo fabryk itp. wejdz sobie na http://www.thisishull.co.uk/displayNode.jsp?nodeId=136241&command=newPage lub http://www.visitbritain.com/VB3-en-GB/destinationguides/england/englandsnorthcountry/Yorkshire/Destinations/hull.aspx itp. Pozdro:*
czesc beata, ja wlasnie w te wakacje lece do grimsby do pracy! mam gdzie mieszkac, teraz szukam tylko miejsca gdzie mnie przyjma :) mozesz cos polecic? podpowiedziec? albo podac jakies stronki? dzieki! pozdrawiam
Oho, wszyscy do pracy? Ja właśnie szukam czegoś w Anglii, początkowo celując w Hull. Czy moglibyście odezwać się do mnie na maila, miałabym kilka pytań odnośnie tego. Z góry dzięki :)
Mieszkam w Hull od 2 lat. Polakow jest tu od zatrzesienia. Zeby znalezc robote musisz miec zameldowanie i legitymowac sie profesjonalnym CV bo teraz juz jest taki wybor w taniej sile roboczej z europy wschodniej ze coraz czesciej pracodawcy wymagaja angielski, CV i konkretny zawod. Rynek sie juz nasilil i dlatego coraz trudniej o robote. Mialem u siebie przez miesiac znajomych z Polski. Nic dla nich nie znalezlismy a mam internet wiele kontaktow z bylymi pracodawcami i przyjaciolmi. Wrocili zniecheceni do Polski. Przypuszczam ze taka sytuacja jest juz w kazdym duzym miescie w Angli. Pozdrawiam.
jest cieszko znalesc pracę w uzedach niechca rejestrowac polakuw jest nas za duzo a pozatym szuka sie pracy dlugo tżeba sie liczyc z tym ze nawet 2 lub i 3 miesiace sie szuka co jnego jak ktos dobze zna jezyk wtedy ma latwiej
nawet odrazu moze dostac prace pozdrawiam marek 29
czesc ja byłam w hull i jade teraz tez na wakacje jest to bardzo fajniutkie miasto jezweli chcesz popisac to napisz [email] to ci napisze wiecej i powysyłam troszeczke fotek papa pozdrowionka
siema ja Ci za bardzo nie pomoge, poniewaz ja chodze tu do szkoly(mam13 lat xP ) ale fajnie ze przyjezdzasz :) Ostrzegam Cie ze jest tutaj duuzo polakow x) ale mi sie tutaj bardzo podoba...
Co do pracy to napewno cos znajdziesz x) Jak chcesz sie czegos jeszcze dowiedziec to napisz do mnie na [gg] . Pozdrawiam i powodzenia z praca x)
Czy ktos by mogl mi pomoc i podpowiedziec gdzie moge znalezc prace w Hull? jestem tu juz 2 miesiace i ciagle szukam, moj angielski jest na poziomie podstawowym. Dziekuje.
Chciałam zapytać, czy macie jakieś wiadomości o Konradzie Krupie o ksywie Batman. Konkretnie chodzi mi o adres.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków