przywóz psa do Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Od jakiegos czasu przebywam w Anglii i chcialabym zabrac tu psa. Czy macie jakies doswiaczenie odnosnie podrozy: czy autem, czy samolotem lepiej? Czy znacie jakies firmy transportowe, kierowcow TIR, itp. którzy mogliby pomóc? Szczerze mówiac przeraza mnie taka dluga droga w pojedynke.
psa mozesz zabrac samolotem placi sie cos tam za niego i musi miec kaganiec i smycz.
a czy pies nie musi byc badany przez weterynarza przed podroza - i jakies oswiadczenie o wszystkich szczepionkach miec?
Procz kaganca i smyczy pies musi miec odpowiednie badania weterynaryjne oraz paszport.Pozdrawiam
ja rowniez wybieram sie z psem do Uk. Jest to szereg spraw do zalatwienia, pies musi miec wykonane odpowiednie badania, musi miec paszport, oraz po wykonaniu testu na obecnosc przeciwcial przeciw wsciekliznie, pies moze wyjechac po 6 miesiacach. Neistety nie wiem jak przewiesc psa, dla mnie to jest w tej chwili wielki problem. za przelot z wawy do londynu zycza sobaie ok 3500zl.(samolot).najlepiej chyba samochodem. Jakbys cos wiedzial na temat srodku przewozu psa do UK daj znac na [email] bede wdzieczna
Może komuś się przyda - dyskusja o sposobach przewożenia psa i potrzebnych dokumentach
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=535&page=3

Pozdrawiam psiarzy i życzę powodzenia:)))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa