Szkoła w UK

Temat przeniesiony do archwium.
Witam !!!

Mam na imię Tomek i mam 15 lat. Aktualnie przeszedłem do 3 klasy gimnazujm - chodzę do klasy z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego. Mam w szkole 5 godzin ang tygodniowo + 4 dodatkowe w SJO Empik. Bardzo lubie uczyć się angielskiego oraz fascyjnuje mnie kultura UK i życie codzienne. Po wyjezdzie na 5 dni do Londynu w maju tego roku codziennie sobie mysle jak tam jest swietnie i ze chcialbym tam zamieszkac na stale. Wiem ze nie jest to mozliwe bo moi rodzice sa super słabi z angola. Moja mama np. wymyslila ostatnio czas PAST FUTURE i pyta sie mnie jak go sie tworzy ;P No dobra przejdzmy do sedna sprawy. Chcialbym na rok (A moze dluzej) pojechac do UK i uczyc sie tam normalnie w szkole. Nie wiem tylko czy trzeba miec ukonczone 18 lat zeby moc tam sie uczyc. Ja mam 15 i nie wiem czy bede mogl tam pojechac. Myslalem o tym zeby pojechac moze w 1 klasie liceum (bede mial 16 lat). Nie wiem tylko ile takie cos kosztuje i jak to wszystko zalatwic sobie. Czy jest jakas strona www gdzie mozna zapisac sie od jakiejs szkoly? Jak wy zaczynaliscie przygode z nauka w UK?

Pozdrawiam
napisz do mnie na gg 8[tel]albo na maila [email] moge ci podac sporo info teoretycznych, bo sama sprawdzilam temat bardzo dokladnie

« 

Pomoc językowa

 »

Au Pair