Ryanair-bagaż

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos leciał liniami Ryanair i mógłby mi powiedziec jak wygląda sprawa bagażu podręcznego? Najbardziej interesuje mnie czy trzeba się trzymac wymiarów 55x40x20 podanych na ich stronie internetowej co do cm i czy jeżeli szerokośc mojego bagażu będzie wynosic 23 czy 25 cm to nie wpuszczą mnie z nim na pokład?
Proszę o odpowiedź
spoko... taka mala roznica nic nie zmieni...wazne by nie przekroczyl wagi 10 kg...pozdroo
prosze sprawdzic - niewiem czy nie zmienili limit na 5kg
sorki - sama sprawdzilam - jest 10kg - a rozmiary to dlatego, zeby podreczny mogl byc wsadzony na polki.
Ryanair

Latem więcej połączeń do Londynu

Linie Ryanair wprowadziły do rozkładu letniego łącznie piętnaście dodatkowych rejsów do Londynu:
- z Bydgoszczy z 7 do 10 tygodniowo (dodatkowe rejsy we wtorki, czwartki i soboty);
- z Łodzi z 7 do 9 tygodniowo (dodatkowe rejsy we wtorki
i czwartki);
- z Poznania z 2 do 4 dodatkowy drugi rejs w poniedziałki i środy;
- z Londynu do Rzeszowa z 7 do 10 tygodniowo. Drugi wieczorny rejs we wtorki, czwartki i soboty o 21:40;
- ze Szczecina na lotnisko Stansted z 4 do 7 tygodniowo - odbywać się będą codziennie;
- z Wrocławia z 10 do 12 tygodniowo.
2[tel]Ryanair

33% podwyżki za bagaż

Linie Ryanair ogłosiły podniesienie opłat za bagaż rejestrowany
o 33%. Za jedną sztukę bagażu trzeba będzie zapłacić 48 zł
(a nie jak dotychczas 36 zł). Przy dwóch sztukach bagażu opłata wyniesie 114 zł a przy trzech sztukach 180 zł.

Pasażer, który podróżuje tylko z bagażem podręcznym (do 10 kg) i odprawia się poprzez internet nie poniesie żadnych dodatkowych opłat. Pasażerowie podróżujący tylko z bagażem podręcznym, ale odprawiający się na lotnisku zapłacą 15 zł.
Ryanair

Nowe trasy do Birmingham

Linie Ryanair ogłosiły uruchomienie kolejnej (dwudziestej piątej) bazy operacyjnej w Birmingham, a co się z tym łączy nowych trzech tras z Wielkiej Brytanii do Polski.

Od 18 czerwca dostępna będzie trasa Rzeszów - Birmingham (loty w środy i niedziele), od 1 lipca Gdańsk - Birmingham (loty
we wtorki, czwartki i soboty), od 4 lipca Bydgoszcz - Birmingham (loty w poniedziałki i piątki).
Ryanair

Wrocław-Bournemouth

Od 3 kwietnia 2008 r. Ryanair urchamia nowe połączenia Wrocław - Bournemouth. Samoloty będą realizować przeloty trzy razy
w tygodniu we wtorek, czwartek i sobotę.

Trasa do Bournemouth stanowi 1jedenaste połączenie Ryanair
z Wrocławia.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa