przelewy do Polski

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |
Mam pytanie - jak w najprostszy i najtanszy sposob dokonywac przelewow z Anglii na konta ludzi w Polsce?? Przez internet mozna jakos??
Ja to robie za posrednictwem polskiej firmy TONIO. Koszt przelewu, bez wzgledu na kwote, wynosi 5 funtow. Pieniadze sa 2 dni pozniej w Polsce.
Dzieki bardzo. Moze ktos jeszcze cos dorzuci??
Hmmm, nie tanim ale szybkim i pewnym sposobem jest Western Union. Mozna zrobic przelew przez internet z niektorych krajow.
MoneyGram - International Money Transfer
MoneyGram Od 1 grudnia 2001 roku Western Union ma konkurenta - firmę MoneyGram. Jej agentem w Polsce jest bank Pekao S.A. Podobnie jak Western Union, Money Gram służy do szybkiego i bezpiecznego przesyłania pieniędzy bez skomplikowanych procedur i wymogu posiadania rachunku bankowego lub karty płatniczej. Pieniądze można przesyłać pomiędzy każdą z 60 tysięcy lokalizacji w ponad 150 krajach na całym świecie.
Aby wysłać pieniądze wystarczy zgłosić się do dowolnej agencji MoneyGram (w przypadku Polski jest to większość oddziałów banku Pekao S.A.) Po wypełnieniu odpowiedniego formularza, wpłaceniu kwoty przekazu oraz uiszczeniu opłaty za usługę otrzymujemy specjalny numer. Należy przekazać go odbiorcy przekazu. Pieniądze będą do odebrania w dowolnej agencji MoneyGram w ciągu mniej więcej 10 minut od momentu nadania przekazu. W ramach każdej transakcji istnieje możliwość przesłania adresatowi bezpłatnej wiadomości do 10 słów.

Przesłanie do 400 USD kosztuje 20 USD, co ogranicza opłacalność transakcji do poważniejszych zakupów. Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie MoneyGram, stronie banku Pekao S.A. lub dzwoniąc na infolinię banku (telefon: [tel]).
WAGA: Western Union Money Transfer jest ulubionym sposobem przyjmowanie płatności przez oszustów. Wysyłający pieniądze nie ma właściwie żadnej kontroli nad tym, kto i gdzie odbierze pieniądze. Dlatego NIE POLECAM TEJ FORMY PŁATNOŚCI !!!
UWAGA: Ostrzeżenie przedstawione przy opisie Western Union Money Transfer dotyczy również przekazów MoneyGram.
Zobacz jeszcze tutaj - przelewy za 4 £

http://www.grosik.co.uk/
wejdz na www.1stcontact.com

mozna zrobic przelew na necie za 5 funtow (niezaleznie od kwoty) i po znacznie lepszym kursie niz inne polskie 'firmy-kijanki'
No tak, zgodze sie ze koszt wysylu pieniedzy przez nich to Ł5, ale musisz najpierw do nich wyslac swoj paszport bo inaczej przelewu nie zrobia, przynajmniej ja tak zrozumialem.
http://www.moneybookers.com/app/?rid=1919864/
rejestrujesz się (strona jest po polsku ;)) wpłacasz pieniądze na konto
pieniądze są na koncie po 2-4 dniach Są bezpieczni tani solidni i stosunkowo
szybcy.
Na stronie http://www.moneybookers.com/app/?rid=1919864/ jest wszystko
dokładnie opisane zrozumiale przystępnie no i po polsku ;)))) co jest
też istotne. Serwis ten używam też do przelewów pomiędzy anglią a polską w dwie
strony prowizja to tylko 7PLN
ja wyslalem do nich kopie paszportu, ktora mi wczesniej podpisal manager, nie wysylasz wcale paszportu w kopercie:)
a czy te serwisy sa bezpieczne ? Wiesz ze napewno kasa dotrze na konto ktore ma a nie do nich ? Bo ja sie troche boje takich przelewow????
Anka
Moze ktos wie cos na temat przelewow z UK do Polski. Dziwna sprawa. Pracowalam 7 m-cy w UK. Kiedy skonczyl mi sie kontrakt poszlam do banku HSBC przelac pieniadze do Polski, cala kwote, poniewaz wracalam na stale do Polski. Jednoczesnie zamknelam konto. Po powrocie do Polski okazalo sie ze na moim koncie w Polsce jest przelana inna kwota niz realizowany przelew w Uk na ktory mam potwierdzenie. Roznica jest ok. 250 funtow mniej. Co moge w takiej sytuacji zrobic. Moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje przelewajac dajmy na to 2000 f wplywa 1700. Prosze o wszelkie informacje, jesli ktos cos wie. Nie jest to na pewno oplata za przelew, bo przelewana kwota byla juz po potraceniu oplaty za przelew, taka oplata to ok 20 f. Prosze o informacje.
W sprawie przelewu z Twojego HSBC banku - najlepiej napisz do nich list i dolacz kopie wyciagu ile w Polsce dostalas ewentualnie zadzwon i pogadaj na infolini ale list chyba wiecej zdziala. Podaj swoj adres korespondencyjny w Polsce.

Odnosnie przelewow pieniedzy do Polski - ja przez pierwszy rok przelewalem przez WU - pieniadze w 15 mins na koncie w Polsce ale za ok 200 GBP placiles 27 GBP. Or roku przelewam przez firme Grosik Ltd (Tel [tel], www.grosik.co.uk) place tylko 4 GBP za przelew a kase mam tego samego dnia na koncie. Jestem bardzi zadowolony bo nie musze wysylac im zadnego ksera paszportu tak jak to jest w innych firmach.
Odnosnie przelewow pieniedzy do Polski - ja przez pierwszy rok przelewalem przez WU - pieniadze w 15 mins na koncie w Polsce ale za ok 200 GBP placiles 27 GBP. Or roku przelewam przez firme Grosik Ltd (Tel [tel], www.grosik.co.uk) place tylko 4 GBP za przelew a kase mam tego samego dnia na koncie. Jestem bardzi zadowolony bo nie musze wysylac im zadnego ksera paszportu tak jak to jest w innych firmach.
Bzdry wypisujesz jeśli przelewasz do polski na konto złotówkowe firma tonio nie pobiera zadnej oplaty. Sam juz ich wyprobowałem i polecam wszystkim.
Polecam wszystkim dokonującym regularnych przelewów w niewielkich kwotach (np. cotygodiowych pensji lub przy opłatach aukcji internetowych w Polsce) www.protransfer.pl
Polecam stronę www.przelewy.webpark.pl Pieniądze można wysłać do Polski za uwaga 7 złotych !!!
No ja moge polecic www.przelewy365.com bo mozna zrobic przelew do polski z domu (przelac na ich konto). Biora za to 5GBP (czyli standard). Bez problemu zrobilem 3 przelewy, ani razu kasa nie spoznila sie.
:)
Ja z doświadczenia polecam PayDirect.pl. Robiąc certyfikat z rosyjskiego potrzebowałem różnych materiałów i za pośrednictwem tego systemu robiłem wszystkie przelewy. Do krajów zachodnich też mają, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Tu kolega/koleżanka wspomina o Western Union, plus jego jest taki, że jest wszędzie, lecz jest drogi i nie on-line'owy.

To tyle, a co do angielskiego, to mam zamiar wziąć się w garść i zrobić w końcu FCE!!! :)
Ja od dawna robie przelewy przez www.England.pl. Teraz mają nawet oferte bezpłatnych przelewów jezeli przesle im na konto przez online banking
AndrzejAnglia --> jest jakis problem z ta strona co podales wyzej englandpl bo mi sie ona wogule nie wczytuje??? moze maja jakias awarie czy cos? a wlasnie ka wysylam przez www.przelewy24.co.uk i mogę ich polecic wszystkim.
Ja moge wszystkim polecic strone www.unitransfer.co.uk. Za £4 mozesz przelac kazda kwote i maja na prawde dobry kurs. Kilka razy wysylalam i sa ok.
Przez niecałe 3 lata robie przelewy do polski przez stronę www.przelewy24.co.uk i nigdy nie miałem problemu...
ja tez wysylam pieniadze przez przelewy24.co.uk i jestem bardzo zadowolona i nigdy mi nie nawalili a przelewam co miesiąc za Polsat cyfrowy
adres do nich na strone www.Przelewy24.co.uk

Pozdrawiam rodakow za granica
Szybki i bezpieczny sposób na Przelew z Anglii do Polski za jedyne 4 GBP.

Załóż darmowe konto i wysyłaj pieniądze bez ograniczeń do przyjaciół, rodziny na konto w Polsce.

Tutaj także opłacisz:
Każdego rodziaju rachunki w Polsce:
Czynsz, raty, abonament telewizyjny (Telewizję N, Polsat Cyfrowy, Cyfra+) i inne.

Gdziekolwiek jesteś, możesz być pewny, że Przelewy24.co.uk zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie przekazów pieniężnych.

Szybkość
Przelew w 24 godziny od momentu odnotowania środków na naszym koncie.

Bezpieczeństwo
Posiadamy oficjalną licencję Money Transmitter. 100% gwarancji bezpieczeństwa.

Zawsze atrakcyjny kurs funta
Staramy się zawsze zaoferowac wysoki realny kurs funta, często atrakcyjniejszy niż bankowy

Zaoszczędzisz czas i pieniądze
Przelew możesz zgłosić o każdej porze dnia i nocy. 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Cytat:
Zacznij już dziś naciskając ten link: www.Przelewy24.co.uk

Pozdrawiamy
www.Przelewy24.co.uk
edytowany przez Przelewy24: 01 lut 2011
England.pl polecam, kasa jest w tym samym dniu w Polsce ( robia uk-pl-uk ) smsem dostajesz informacje na komóre. Dla tych co robia im własnie przez internet to za darmo przelewaja. Kurs wymiany masz na stronie u nich zawsze podany! polecam ich stronka www.England.pl
No ja też mogę polecić England.pl ,już od dawna przelewam pieniądze za ich pośrednictwem,nigdy nie mieliśmy z nimi problemu,poza tym bardzo korzystne warunki mają
Ja tez musze przyznac, ze slyszalam duzo dobrych rzeczy o England.pl - pieniadze sa szybko na koncie, zawsze dostaje sie potwierdzenie smsem i kurs tez dobry :)
Myslalem, ze to forum dla uzytkownikow, a nie grosikow i innych firm kijanek oglaszajacych swoje uslugi. Tak czy owak,wyprobowalem pare z nich i zrobilem research na temat innych. Ludzie! dajecie sie omamic niskimi kosztami przesylki - £2 - £5 funtow, ale czy w ogole zwracacie uwage na kurs i marze jaka sobie wszytskie te firmy licza? Oczywiscie, zadna firma wam nie powie jaka marze pobiera. Aloe mozna to latwo przeliczyc obliczajac roznice procentowa miedzy srednim kursem rynkowym a kursem oferowanym. I tak na przyklad firmy ktore biora tylko £4 oplaty, zabieraja sobie jesze ok 4% kwoty przelewu zarabiajac na zlodziejskim kursie jaki oferuja! Nie dajcie sie zwiesc przekonaniu, ze dobre bo polskie - g.. prawda. Skorzystajcie z biur maklerskich - i tak wiekszosc z nich oferuje przelewy zagraniczne, b. tanie oplaty transferowe, czasami w ogole , no i kurs , ktory bije na glowe inne. Osobicie, od lat korzystam z biura maklerskiego RationalFX, i po miesiacach mojego narzekania, w koncu wypuscili strone po polsku www.xendpay.pl , maja chyba tez oblsuge w j pol. Zobaczcie jaki kurs oferuja! Bez porownania. Tak na marginesie, to z racji ,ze dop wchodza na rynek polski i chca zyskac troche publiki - ich transfery sa za free (jak narazie). Ja zrobilem juz 2 przelewy w tym miesiacu. Nie dajcie sie rolowac polskim kijankom!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |

 »

Szkoły językowe