kursy EF - Education First

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 46
poprzednia |
Witam :)

W związku z zbliżającymi się wakacjami trzeba zacząć planować swój wolny czas ;-) W poszukiwaniu dobrego kursu natknęłam się na kursy EF. Przejrzałam katalog z ofertami i szczerze to mają spory wybór...Ogólnie wszytsko fajnie wygląda ( jak to zwykle bywa) ale czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię po odbyciu takiego kursu? Czy był ktoś? Być może ktoś sie wybiera?

Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)
Hej! Ja właśnie w wakacje jadę na kurs na 4tyg. do Londynu z EF. Wygląda bardzo interesująco, dlatego się zdecydowałam. Wejdź na główną stronę www.ef.com i sprawdź dokładnie oferty, a w razie pytań zadzwoń do ich biura. Są spotkania związane z kursami w różnych miastach. W Krakowie jest 9 maja(sobota) o 12.00 w hotelu Novotel (ul. Kościuszki).
Tak poza tym, to ja jadę sama, ale mam nadzieje,że spotkam kogoś na tym spotkaniu i nie będzie tak "łyso" samej lecieć.
Pozdrawiam:)))
ja równiez lece z EF na 4 tygodniei tez lece sama;)) nie boje sie az tak bardzo bo byłam juz tam 2 razy i tez sama tyle ze 1 raz z polska grupa! zdecydowąłam sie tez na ta szkole bo maja ciekawa oferte..ciesze sie ze sa inne osoby z kraju ktore tez sie tam wybieraja! :)
a co odbycia takiego kursu..hmm no jak najbradziej polecam. Mozna spotkac wielu ludzi z roznych krajów i sie z nimi zaprzyjaznic i naprawde nie jest do tego potrzebny wygórowany angielski:) jak juz wspominałam, byłam dwa razy i jade 3 co znaczy ze raczej mi sie podoba;) polecam naprawde to swietne doswiadczenie no i mozna pokonać bariere mówienia:) Z opini polecam szkoły EF oraz Embassy School w Greenwich, slyszałam ze bardzo dobre,zwlaszcza druga, lecz zdecydowąłam sie na EF poniewaz blizej centrum:P
lady nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę:)
ja od kilku miesięcy jestem w kontakcie z EF.Najbardziej spodobał mi się kurs w szkole EF Vancouver.Może się tam kiedyś wybiorę:)
Ale też tak myślę,że to świetny pomysł z takim wyjazdem.
Zatem miłych wakacji:)
LadyP44,a gdzie dokładnie lecisz i w jakim terminie?
lece do Londynu,dzielnica Waterloo, a wylot mam 19 lipca:) a ty?
ja też:))) tylko ze 5 lipca. Mam prośbe...napiszesz mi na maila [email] inf.odnośnie szkoły, akademika, jacy są ludzie(przedział wiekowy) itd. Byłabym Ci bardzo wdzięczna:)
o to prawdopodobnie mozemy sie jeszcze na siebie natknąc;) no niestety ale o tej szkole nie moge nic powiedziec, ponieważ pisząc ze byłam tam 2 razy miałam na mysli sam londyn i szkołe tyle ze inna, do tej lece tez po raz pierwszy:)
A skąd wylatujesz?
To znowu ja ;p ;) odezwiesz sie na maila? Mam parę pytanek :)
Hej:) Ja wybieram się 7 czerwca już do Oxfordu na 2 tygodnie z tego biura ef. Czy może ktoś się tez wybiera? Także dołączam się do prośby- napiszcie coś jak tam jest, ogólnie czy fajnie w Oxfordzie. W sumie to ja już odwrotu nie mam,bo mam zarezerwowane,ale strasznieeee się boję. Po pierwsze lecę pierwszy raz do Anglii,a po drugie sama:(
Ja też lece sama i po raz pierwszy...tez sie troche boje,ale napewno bedzie fajnie:)
no ok:)
znam ten ból:P zobaczysz spodoba ci sie, nie ma sie czego bać:) pierwsze 2 dni moga byc trudne:P
a wylatuje z wrocka:p
Hej :) Myślałam nad kursem w te wakacje, w przyszłym roku zdaję maturę i chciałabym podszlifować swój angielski. Ogólnie oceniam go na bdb jednak mam ubogie słownictwo i chciałabym je wzbogacić :) Chciałabym jechać do Londynu, jak dużo płaciłyście za taki kurs, wiem, że nie jest to tania przyjemność :(
no nie jest tanio..chociaz zalezy to tez od szkoły i od wybranego rodzaju kursu:) najtansze sa szkoły na obrzeszach,co nie dziwi, no i typ kursy wakacyjny albo klasyczny takie sa najmniej płatne:)
obrzerzach*
ja dałam dużo 10675zł ale plus kieszonkowe, ubezpieczenie..to też trzeba dodać.w przyszłym roku też mam maturę, więc naprawdę trzeba się poświęcic. Tylko jezeli chcesz do Londynu i mieszkać w akademiku,to pospiesz się bo juz jest mało miejsc w rezydencjach studenckich :)
A gdzie jedziecie? Konkretnie do jakiej miejscowości? Może ktoś do Oxfordu się wybiera ;)? Ja już za 2 tygodnie...
Aha, i zapłaciłam ok. 6 000 zł,ale w tym transfer, lot,ubezpieczenie,zakwaterowanie, wyżywienie.
ja do londynu, i dałam 10089 no ale jeszcze plus kieszonkowe i bilet lotniczy..
ja lece do londynu od 21 czerwca na dwa tyg! moze leci ktos w tym czasiee!! pisac koniecznie:)))
ja dopiero od 26lipca do 23sierpnia:/
szkoda.;// a bylas moze juz kiedys na kursie z ef?
Nie. Jadę pierwszy raz. A Ty?
ja tez:))
i jestem ciekawa jak tam jest..znaczy sie czy fajnie;p
pojedziemy,zobaczymy:)))) bądźmy dobrej mysli ;)
Hej! z tego co pamiętam,to jesteś już w oxfordzie:) Jak tam jest? łatwo sie dogadać? zajęcia fajne? Odpisz :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 46
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa