CHICHESTER - Polacy łączmy się !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :) jestem Polka przebywajaca w Chichester raptem od 8 miesiecy. Na kazdym kroku, w miescie, w banku, w pubach, w autobusie itp spotykam Polakow. Tak sobie pomyslalam ze moze zorganizujemy jakas wspolna imprezke ? umowimy sie na piwko w jakims pubie ?? wiek - bez ograniczen :) oczywiscie piwko z kultura i bez bijatyk ;)
sa chetni ? jakies propozycje ?
pozdrawiam
a.
witam! za parę dni przyjeżdżam do Chichester i mam pytanie, czy nie orientujesz się gdzie mógłbym znaleźć jakiś dach nad głową? :D co do imprezki, to mam nadzieję, że nowoprzybyli też są zaproszeni :D mój kom 6[tel](bo w nocy wyjeżdżam i nie będę miał neta) :/
mieszkam w chichester:)
i mam pokoj do wynajecia na jednej z glownych ulic jak ktos jest zainteresowany:)
buziaki
ania
witam,

mam pytanie czy nadal masz wolny pokój w Chichester do wynajecia? Przyjezdzam niedługo z kolezanka i nie mamy jeszcze pokoju.
Odpisz prosze. Napisz jesli aktualne to ile kosztuje i gdzie sie miesci ow mieszkanko i ktojuz tam mieszka:)

pozdrawiam,
Gosia
[email]
awitue - w jakiej cenie masz pokoj ? 1os czy 2os ? moja kolezanka szuka od zaraz !!
pozdrawiam
[email]
w najblizsza niedziele 4 Polki ida na impreze :)
jest wiecej chetnych ???
Czy wiesz gdzie mozna wynając pokoj ?????
hej.dopiero znalazlam ta stronke.. jak tam z tym piwkiem w pubie? wciaz aktualne? chetnie bym sie napila..
wiem ze sie troszkę spóźniłam ale niedługo mogłabym dołączyć do tego grona;p
dzien dobry mam na imie andrzej .nie długo przyjerzdzam do chichester i szukam pokoju . mój numer telefonu .[tel]czekam na odpowiedz ,pozdrawiam.
Szukam pokoju w Chichester czy ktoś może ma jakieś namiary i mógłby się nimi podzielić.
Proszę pisać na [email]
Dziękuję i pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą