Camp America Campower

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Was!
Czy ktoś był może kiedyś na programie Camp America(campower)??? Pytam, bo bardzo spodobala mi się ich oferta, z tym że nie bardzo chce mi się wierzyć że to wszystko jest takie piękne: http://www.campamerica.pl/article,11,campower Mam nadzieję, że ktoś to potwierdzi i nie okaże się, że są to zwykli naciągacze;)

Pozdrawiam i czekam na posty :)
Naciagaczami moze byc jakas Agencja Posrednictwa Pracy, CAMP AMERICA istnieje juz kilkanascie lat.
Nie slyszalam,zeby kogos oszukali, sa bardzo pomocni w Polsce jak i w USA (jak tam bys miala jakis problem).
Ja bylam i byly to super wakacje, chociaz nie zawsze mozna trafic w dobre miejsce, wiadomo,ze na stronce sa relacje tylko osob zadowolonych z wyjazdu!
Ale niestety nie mozna kazdemu dogodzic :P Zawsze jakas Ksiezniczka sie znajdzie, co nie bedzie myla garow, bo sobie specjalnie na wyjazd zrobila tipsy :D
Musisz wiedziec,ze jedziesz tam do pracy, czasami do ciezkiej pracy, chociaz dziewczyny maja lzej niz faceci.
Jednym slowem POLECAM.
Chcesz cos wiedziec, pytaj :)
Pozdrawiam!
Jak chcesz dowiedzie się więcej informacji na temat campamerica to polecam
stronę:

http://camp-live.com/indexpl.php

Opinie, relacje użytkowników, zdjęcia z campów, ranking campów i wiele innych ciekawych informacji.
witam, ciesze sie ze znalazla to pytanie jesli chodzi o program Camp america to osobiscie uwazam ze jest to banda oszustow. Zarejestrowalam sie na program w marcu zeszlego roku dostarczylam wszstkie dokumenty ktorych wymagali oraz dokonalam 2 pierwszysch wplat po czy kontakt sie urwal. Nie dostalam zadnych wiadomosci na temat spotkania z konsulem czy jakichkolwiek postepow zwiazanych z moim wyjazdem. Dzis dalej czekam na zwrot pieniedzy. Dostalam kilka zbywajacych mnie emaili w ktorych pisalai ze musza czekac na odpowiedz z uk do tej pory odpowiedzi tej nie dostali a ja nadal czekam.
Witam,

nazywam się Michał Pągowski i pracuję w Camp America. Według mojej najlepszej wiedzy obecnie nie toczy się żadna taka sprawa, o której wspominasz, a samo zjawisko wydaje mi się niemożliwe (pobranie dwóch wpłat, nieznalezienie miejsca i niezwrócenie uczestnikowi pełnej kwoty!?). Czy na pewno rejestrowałaś się w oryginalnym programie "Camp America", American Institute for Foreign Study? Czy też może u któregoś z naśladowców o zbliżonej nazwie?... Służę bezpośrednim numerem telefonu (022) 6906860 w godz. 10.00-17.00 w każdy dzień powszedni, oraz adresem email: [email] jak również ogólnymi numerami telefonów (022) 6906868 oraz adresami email [email] i [email] Bardzo proszę o kontakt, jest to dla nas ogromnie ważne.

Pozdrawiam,

Michał Pągowski
Jak widać po braku odpowiedzi, nie tacy z nich oszuści :D
Ja byłam wielokrotnie uczestniczką programu Camp America i nigdy nie powiem na nich złego słowa! wakacje zaliczam do najlepszych w moim życiu! I nigdy nie było tak, że zostałam pozostawiona bez informacji - wręcz przeciwnie. Kiedy trochę opierdzielałam się z dostarczeniem dokumentów - dzwonili do mnie prawie codziennie :P
Witam, jestem studentką 2 roku i moim wielkim marzeniem jest wyjazd do Stanów. Odkąd zaczęłam na poważnie interesować się organizacją wyjazdu parę razy o uszy
(i oczy...) obiło mi się CampAmerica. Przyjrzałam się im bardzo dokładnie:)z reguły jestem osobą skrupulatną i muszę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, poczytałam, popytałam i okazało się, że cieszą się świetną opinią na rynku. Co więcej, mają bezkonkurencyjną cenę. Niestety w tym roku trochę się zaguzdrałam ale wybieram się z nimi na moją podróż życia;) w przyszłym roku.
Temat przeniesiony do archwium.