Kursy językowe EF w USA

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z was był kiedyś na kursie z tej szkoły w USA? Spotkałem się z kilkoma negatywnymi ocenami szkoły EF, lecz ich oferta najbardziej mi odpowiada. Proszę o jakiekolwiek opinie na jej temat :)
Ja co prawda nie byłam w USA z EF, ale byłam w Monachium. Szkoła jest tam wspaniała. Byłam zachwycona lekcjami, nauczycielami, personelem w ogóle, zajęciami pozalekcyjnymi, ludźmi, miastem, po prostu wszystkim. Jedyny maleńki minusik to moja rodzina, która nie była najwspanialsza. Nie działo mi sie oczywiście nic złego, ale mogłam trafić lepiej. Jednak byłam tam tylko na dwa tygodnie (czego strasznie załowałam, to zdecydowanie za krótko; tam trzeba być co najmniej miesiąc), wiec zmiana rodziny nie miałaby sensu. Z resztą, nie było to absolutnie konieczne, starsza pani była po prostu troszeczkę zwariowana;). Jednak moja współlokatorka która była w Monachium prawie pół roku, rodzinę zmieniła. Jeśli zostaje się przez tak długi czas, ważne jest aby dobrze sie czuć z ludźmi, u których mieszkasz. Tak więc w takich wypadkach, ze zmiana również nie ma żadnego problemu. Podsumowując, moja przygoda z EF to jedna z najlepszych w moim życiu. Dlatego polecam EF z całego serca, przynajmniej jeśli chodzi o szkołę w Monachium!

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie