HELP! PRZESIADKA london heathrow

Temat przeniesiony do archwium.
niedługo wylatuję do USA z przesiadką na lotnisku w Londynie (heathrow) bagaż leci sobie bezpośrednio z Warszawy do USA.. czy mógłby mi ktoś łaskawie napisać gdzie mam isć po wyjściu z samolotu..gdzie sie kierowac.. z góry dzięki ;)
1. Trzeba nie iść tam gdzie większość ludzi (czyli do kontroli paszportowej dla przyjeżdżających do UK) tylko podążać za znakami dla pasażerów tranzytowych ("Connecting flights" albo jakoś tak).
2. Jeśli masz odlot z innego terminalu niż przylot, to musisz do niego przejechać specjalnym bezpłatnym autobusem. Numery terminali powinnaś mieć na kartce przyczepionej do biletu, np. British Airways używają zwykle terminalu 5.
3. Potem trzeba spojrzeć na monitor, znaleźć swój lot i udać się do właściwej bramki.
4. Nie napisałaś, ile masz czasu na przesiadkę, ale nie bój się - twój bagaż nie powinien bez Ciebie odlecieć. Zwłaszcza do USA...
no mam 1 godzinę i 40 minut ;D
mam jeszcze pytanie:
1. z którego terminalu odbywają sie loty międzynarodowe lub loty American Airlines

2. na którym terminalu lądują smamoloty British Airways !!
pierwsze, bedziesz musiala leciec, i byc pierwsza z samolotu...
drugie, co do terminali to poszukaj na internet, zebys wiedziala o co sie pytac.
To bardzo proste: wchodzisz na http://www.heathrowairport.com i z lewej strony masz link "Which terminal"
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia