Work & Travel

Temat przeniesiony do archwium.
W te wakacje chcialbym bardzo wyjechac na program Work & Travel do USA. W zaiewaku z tym chcialemsm ie zapytac czy nie zna ktos jakiegos dobrego sprawdzonego biura z ktorego mozna jechac? Jakie macie doswiadczenoia z tym programem? Byl ktos moze na nim?

pozdr

tmk
polecam 'adventure club polska"
'adventure club polska mogłabys podać adres internetowy
Ja także bylem i polecam http://www.adventure.org.pl/
Polecam biuro AMTA (ww.amta.com.pl). Sprawdzona jakość, rzetelna obsługa i informacja ->w 2004 był z nim mój Chłopak, a na W&T 2005 lecimy już razem:-) Oczywiście z AMTĄ :-)
ja polecam organizacje foster (foster.org.pl), moi znajomi byli kilka razy i sa zadwoleni, ja tez mam zamiar sie w tym roku wybrac , to bedzie pierwszy raz, troche obawiam sie zalatwiania tego wszytskiego do wyjazdu...aby wszytsko zdazyc... pzdr
widac odrazu ze ten tekst pisala osoba z biura ACP!! jeden post.. i nic wiecej jesli chodzi o ACP to odradzam oszukuja nakazdym kroku pilnija z wplatami zeby byly wplacone jak najszybciej!!zeby obrocic z pienidzmi!! mielismy jechac do QG aale nie pojechalismy bo wyjzad od polowy Lipca!! ponoc to raz a 2 ze zapozno sie zapisalismy choc pan H. zapisal nas na liste i bylismy ok 30 miejsca na 250 iles osob!! przycinaja na bilecie jak sie da!! a jesli chcesz kupic samemu bilet to musisz przekazac 600 zl zaliczki za bilet na rzecz programu!! wogole brak kultury pana Adama F...... w stosunku do klienta!! odradza pod kazdym pozorem nawet jak dadza najnizsza cene programu na rynku to i tak dowala na bilecie albo co najlepsze na oplacie za wize!! wedlug ambasady jest to rownowarotsc 100USD!! a wedlug nich 150 usd!! scinaja pieniadze na czym tylko sie da!! wracajac do sprawy mojego wyjazdu przepisalismy sie na opcje z wlasnym pracodawca i roznicy z programowej z 675 na 545 nam nie zwrocili!! mimo ze onie sie niewywiazali z uwowy o QG!! chamy prostaki ktore tylko kase chca sciagnac!! obiecuja i nic wiecej !!!niech nikt odnich nie jedzie!!!!bo sie rozczaruje!!
Temat przeniesiony do archwium.