biuro "Prowork" opinie!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Jesli ktokolwiek był z tym biurem za granicą to dajcie prosze znac i napiszcie co o nim myslicie. Zamierzam wyjechan na wakacje jako au pair z ty właśnie biurem i zastanawiam się czy jest ono dbre.
dobre?-niedobre?...jest jak kazde inne zapewne...

pisalam to na forum wiele razy ale powtorze raz jeszcze....od biura niewiele zalezy...wszystko to kwestia jak trafisz...

jedyny minus wyjazdu z biurem na wakacje to to ze biora pieniadze a nie gwarantuja ze wogole ci rodzine znajda...i zadnego wyboru nie ma...

ja ci sie radze powaznie zastanowic...i sprobowac z neta....nie tracisz pieniedzy i mozesz przebierac w ofertach (nawet ofert tylko na wakacje jest mnostwo)

jak bylam summer au pair spotkalam dziewczyne, ktora byla z proworku....rodzine znalezli jej cudem (na poczatku lipca), zadnego wyboru (zreszta ja tez wyboru nie mialam-jechalam z innego biura)....wiec zycze szczescia!
No to super zlożyłam papiery do PROWORK a tu piszecie że to taka agencja ze pożal sie boże, no to mnie pięknie nastraszyliscie ale to tam najwyzej nie pojadę i pal licho to wszystko. A co jeżeli podpisałam umowę i tam wyraźnie zostalo napisane że obowiązuje do lipca a oni do lipca nie znajdą mi rodziny to jeżli nie dostana mojej rezygnacji to wtedy dalej szukaja mi rodzinki sorki ze tak namacilam ale bardzo sie spiesze buziaki i dziex za odpowiedz
nie panikuj!
ja wyjechalam prawie 5 lat temu z Prowork do Francji i wszystko bylo ok, rodzinke znalezli szybko, rodzinka fajna
wiec plis, nie piszcie ze ta czy tamta agencja jets niedobra, bo komus sie trafila niedobra rodzinka!!!
to gadanie z agencjami naprawde mnie denerwuje i swiadczy o infantylnosci autorow takich postow, no i takim autorom odradzam pobyt au pair, tam trzeba byc zaradnym, zorganizowanym, samodzielnym.
Udany pobyt na prawde nie zalezy od agencji! Fakt, ze agencje w polsce biora kase za nic, ale to juz wasz problem. co zardniejsi znajda sobie sami rodzinke w necie, albo znajda (tez przez net) agencje au pair w kraju, gdzie chca jechac, i wtedy nie placi sie kasy!

pozdrawiam zaradne i odwazne au pairki!!!
hej :) ja tez wlasnie mam podpisac umowe z Prowork , mialam dylemat ktore biuro wybrac ale niewiem czemu wybralam akurat to! Do mojej szkoly przyslali oferty i jakos juz postanowilam ze wybiore to.Jest sprawdzone przez jedna z pan z mojej szkoly wiec moze nie bedzie zadnych niemilych niespodzianek:) Jezeli ktos slyszalal o tym biurze to tez prosze o komentarz! I jesli ktos wybiera sie mniej wiecej w lipcu do Anglii z prowork to prosze o kontakt na ten e- mail [email] . Ty pewnie tez masz dylemat co zrobic ja zaryzykuje i skorzstam z Prowork jesli bedzie zle to w kazdej chwili mozna zrezygnowac:) A jesli chodzi o oferty z neta to wiele z nich sa :lewe" moze trafic niewiemm gdzie i nie ma jak tego sprawdzic z kim masz faktycznue doczynienie :( ja bymz tego nie korzystała ! Pozdro !!!!
prosze skonczyc to bzdurne gadanie o agencjach! poczytaj sobie tu posty, powtarzam po raz nei wiem ktory, ze polskie agencje biora kase za nic, tak naprawde oni nie znaja rodzin, ktore proponuja, dostaja papiery od wspolpracujacej z nimi agencji francuskiej z rodzinami i szukaja au pair, i tyle ich roboty
gwarancji ze trafisz do fajnej rodziny nie daje ci ani agencja ani net!
ja wyjechalam raz z netu, raz z agencji, oba pobyty byly ok, no ta rodzinka z netu byla jednak fajniejsza i mialam mniej pracy....

a w razie problemow z rodzina, radze isc na najblizszy posterunek policji, do amasady lub konsulatu polskiego
nie bojcie sie tak! i przestancie pytac, ktora agencja lepsza a ktora gorsza...
pamietam ze kiedys wybralam prowork, bo naajmniej kasy brali
a to ze w jednej agencji czeka sie dluzej czy krocej na rodzine, to tez normalne,
mysle ze dziewczyna po 20-tce, z dobra znajomoscia jezyka, doswiadczeniem z dziecmi, prawem jazdy znajdzie cos duzo szybciej niz kandydatki mlodsze i mneij doswiadczone, ale powtarzam REGULY NIE MA!
mi w proworku zaproponowali rodzine jak zanioslam papiery, a po 2 tygodniach juz bylopewne ze jade, za to moja kolezanka czekala ponad 2mce, wiec widziecie, nie ma reguly, nie ma dobrych i zlych agencji,,
o wszystkim decyduje przypadeki sama au pair, od ktorej to wiele zalezy, jak sie dostosuje do bycia z rodzina i dziecmi w obcym kraju...
Ja tez jestem tego zdania ze zadnych regol nie ma. Fakt kazda dziewczyna , przyszla operka boi sie zaufac agencji to calkiem normalne; jednak nie ma sie czego bac:) wiem ze hasla typu -to bedzie cudowny okres w twoim zyciu-sa mocne i duzo dziewczyn w nie wierzy ale dajcie spokoj to jak bedzie wygladalo wasze zycie w czasie "operowania" bedzie zalezalo tylko i wylacznie od was a nie od agencji. Wiec jezeli jestescie troszke "leniwe" skorzystajcie z agencji wprawdzie to kosztuje ale praktycznie nie musisz szukac rodzinki ktos robi to za ciebie;) na necie to ty decydujesz. Nie jest zle masz wybor trzymajcie sie operki
Temat przeniesiony do archwium.