au pair USA z CC lipiec 2009

Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna
na amerykańskie uczelnie trzeba zdać egzamin SAT I , na uniwersytety z ligi bluszczowej SAT I i SAT II.
Hej wszystkim :) Jestem ciekawa czy któraś z dziewczyn już pojechała albo jedzie w najbliższym czasie jedzie do USA. Ja wybieram się we wrześniu i po prostu chciałabym wiedzieć czy nadal chcecie jechać czy jednak zmieniłyście zdanie:) Pozdrawiam!
ja chyba też jade we wrześniu albo w drugiej połowie sierpnia ;)
hejka:) Ja planuje lecieć tak pod koniec września początek października.
hej ja bylam au pair w nowym yorku przez dwa lata i jezeli ktos ma jakies pytania odnosnie calego procesu badz tez pobytu w usa bardzo chetnie pomoge.
napewno wiele z was jest juz zdecydowanych na wyjazd i pewnie wiele nadal sie waha sie ale nie ma z tym tak duzo pracy jakby sie wydawalo nie zawsze jest tak jak mowia na sptkaniach wiec coz czekam na pytania ....

powodzenia
To ja bardzo chętnie skorzystam z twojej pomocy :) Jestem ogromnie ciekawa co z tym całym chodzeniem do collegu. Mam więcej pytań ale to po kolei nie chcę narobić bałaganu :) pozdrawiam
jesli chodzi o collage to z pewnoscia chodzi ci o kredyty jakie musisz zdobyc w czasie calego (rocznego pobytu. Jesli dobrze z pamietam to jest ich 6 i jest wiele wyborow co do ich zdobycia. chodzi tu tylko o to zebys po powrocie odzyskala kaucje jaka wplacsz na poczatku ( 500 zl)
ja osobiscie pojechalam na tygodniowa wycieczke do kaliforni ktora byla za 6 kredytow potem trzeba bylo wypelnic prosty test odnosnie wycieczki i pisac pamietnik minimumstrone na dzien( opisujac so sie robilo w danym dniu)
ale rowniez mozna pojsc do szkoly ktora jest kredytowana 6. wiec mozesz ale nie musisz isc do colleageu. jednakze polecam nie kosztuje to duzo a mozna sobie dosc dobrze jezyk podszkolic i poznac ciekawych ludzi.

pozdrawiam
Więc o to w tym wszystkim chodzi! Powiem szczerze, że teraz mnie oświeciło ;)
Mam jeszcze pytanie dotyczące pobytu w USA i opieki nad dzieciakami. Jak wyglądał taki Twój typowy dzień i czy miałaś jakieś problemy z malcami? Interesuje mnie też jeszcze moment przylotu do USA i to całe szkolenie. Znaczy się jakie są odczucia po doleceniu na miejsce i jak się odnalazłaś w tym nowym miejscu. Wiem, moje pytanie brzmią trochę tandetnie ale naprawdę nie wiem jak to inaczej sformułować ;) pozdrawiam
a ja zupełniezrezygnowałam z wyjazdu w tym roku i w następnym jescze następnym może pojade za trzy lata, teraz nie mam zamiaru pchać do kryzysowego kraju. Nie wiadomo jak sytuacja tam teraz wygląda. Ale całkowicie zmieniłam swoje plany na ten rok, najpierw studia i może potem..
siema:D:D ja planuje wyjazd jakoś tak w sierpniu, zależy od tego jak pójdzie z doborem rodziny. Wybieram się z CC, moje papiery poszły juz do Bostonu i dzisiaj nawet jakaś rodzina obczajała mój profil. Sama jestem ciekawa jak to sie dalej potoczy.
pozdrooo!!!
hej. napisz do mnie też jestem tym zainteresowana i mam wiele wątpliwości. Czy mogłabyś udzielić mi pewnych informacji. mój e-mail [email]
smutna_anielica hej wyjechałaś czy wciąż jesteś w Polsce? napisz do mnie jak najszybciej. Jestem z woj.pomorskiego
mój e-mail [email]
Ja też chcę leciec, czekam cały czas na oferty rodzin z CC ale ich jest mało, generalnie to nic sie nie dzieje i nic nie idzie do przodu.
Hej polecam biuro Happy AuPair organizuja wyjazdy także do USA. Biuro godne polecenia. Ja wyjechałam i jestem zadowolona! pozdro
hej:D
mam pytanko, a mianowicie: czy znalazłaś juz rodzine??
widze że posta napisałaś miesiąc temu no ale może jeszcze zajrzysz:D
ja byłam taka podjarana tym że mam matching i że już wszystko się zaczęło, no ale co dobre szybko się kończy i od jakichś 3 tygodniu cisza:/
też chce leciec z CC papiery złożyłam w maju miałam pare matchingów no ale nie wypaliło.
I tak się zastanawiam co teraz zrobić...??? Moim marzeniem jest wylecieć, nie złożyłam papierów na magisterke, bo stwerdziłam że inna opcja nie wchodzi w gre! i teraz czekam i nie wiem co zrobić, czy czekać dalej czy złożyć papiery (choć tego nie chce) i zacząć despercaki rok cały czas myśląć iż mogłam być w stanach:/:p orientuje się ktoś może czy we wrześni u i październiku też dużo rodzin poszukuje au pair???
z gory dzieki za wszelaką odpowiedz:D:D
pozdr:))
Witam, w tą niedziele mam jechać jako au pair do frankfurtu , rodzine znalazłam przez au pair world a raczej to oni mnie znalezli. Strasznie się boję i mam mnóstwo obaw które są większe bo wszyscy mi mówią że to ściema że uprowadzanie ludzi wywóz np do domów publicznych sama już nie wiem ...a wyjazd w niedziele
czy ktos z Was był/ jest/ ma zamiar byc w stanie Waszyngton/ Oregon ?:)
hejka:) jedzie ktos w tym roku we wrzesniu na au pair? ja zastanawiam sie nad California albo Floryda. jesli tak tutaj jest moje gadu: 5354671:)
pozdrowionka;*
Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie