szuklam au pair - irlandia

Temat przeniesiony do archwium.
Mieszkamy w 4 sypialniowym domu w spokojnej dzielnicy w Swords (obok lotniska w Dublinie), mamy po 35 lat, wyksztalcenie wyzsze, 1,5rocznego synka I spodziewamy sie w styczniu narodzin coreczki. Niestety corke zdiagnozowano z problemami zdrowotnymi – w zwiazku z tym bedziemy potrzebowac opiekunki (au pair) do naszego starszego synka. Do obowiazkow bedzie rowniez nalezalo gotowanie posilkow dziecku, spacery, zabawa, odprowadzenie do zlobka (1-2 razy w tygodniu) I sprztanie po dziecku I rozwieszanie prania. Zapewniamy mieszkanie (wlasny pokoj), wyzywienie, wynagrodzenie I urlop do negocjacji.
email: [email]
witam,
mam pytanie czy taka osoba jak ja czyli dokładnie w tym samym wieku ma szanse? pozdrawiam :-)
byłabym zainteresowana jestem spokojną studentką lubiącą dzieci. Myślę, że bylibyście zadowoleni ze mnie.
Witam, jestem zainteresowana bardzo pilnym wyjazdem jako au-pair.
Posiadam referencje od prywatnych osob jak i ze żłobka w ktorym pod opieką miałam 5-tkę dzieci. JEstem cierpliwa, kreatywna. Jesli byłaby Pani zainteresowana prosze o kontakt : [email]
witam. ja mieszkam w dublinie z mezem i moglabym podchodzic i sie zajmowac dzieckiem... jka opiekunka niemusze mieszkac spac u was etc.odpiszcie napewno sie dogadamy. Asia podam wam email brata: email [email] napiszcie nawet gdy juz oferta jest nieaktualna bym wiedziala przynajmnij i nieczekala :)pozdr
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie